16.5 C
Tirana
E diel, 2 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Tregohet

Etiketim: tregohet

Cristiano Ronaldo dhe krioterapia me djalin e tij, rrjeti tregohet i...

0
Cristiano Ronaldo ka postuar një foto në rrjetet sociale me Cristiano Jr., djalin 11-vjeçar, që luan në akademinë e të rinjve të Manchester United.Të...

Covid-19/ Aktorja e famshme tregohet e ‘ashpër’: Mos u bëj gomar,...

0
Teksa virusi Covid-19 vijon të jetë shqetësues prej muajsh në të gjithë botën duke i marrë jetën më shumë se 500 mijë personave, apeli...

Shqiptarin e kapin mat duke dhënë kokainën! Gjykata tregohet ‘bujare’

0
Një i riu me origjinë nga Shqipëria, është arrestuar nga policia italiane nën akuzën e shpërndarjes së kokainës në Peruxhia. Media vendase raporton se 27 vjeçari...

Manchester United tregohet “i pamëshirshëm”

0
Lajme të këqija për Romën! Manchester United nuk ka dhënë “ok” për të shtyrë huazimin e Chris Smalling deri në fund të sezonit, pra...

Mihrija tregohet e rreptë, tregon se a do ta falte Naimin...

0
Mihrije Braha tregon se a do ta falte Naimin nëse e tradhton. Mihrije Braha së fundmi i është përgjigjur disa pyetjeve të fansave për “Prive”...

FIFA 21: Tregohet data e lëshimit e kësaj loje

0
Të premten në mbrëmje, EA Sports lëshoi detajet e nisjes së ardhshme të FIFA 21 dhe Madden NFL 21. EA Sports ka vendosur gjithashtu trilerin...

Konfirmohet data e prezantimit të BMW M3 dhe M4, tregohet edhe...

0
Shefi i BMW është shfaqur sërish, ka treguar më në fund kur do të prezantohen modelet M3 dhe M4 BMW ka nisur të hapë veprimtarinë...

6 shenjat që partneri nuk po tregohet i sinqertë me ju

0
Në marrëdhënie supozohet të marrim dashuri, kujdes dhe mbështetje, por nganjëherë përfundojmë duke u kontrolluar si një kukull teatroje nga partneri ynë. Vini re se...

Elgiti tregohet shumë romantik, Klea publikon letrën e tij

0
Elgit Doda dhe Klea Huta, janë një nga çiftet simpatike të shoubizit shqiptar. Ata e kanë dëshmuar edhe publikisht se sa e duan njëri-tjetrin, nëpërmjet...

Baby G tregohet një burrneshë e vërtetë, por kujt po ia...

0
Baby G ndodhet në Prishtinë. Reperja e njohur shqiptare, Baby G e ka vizituar së fundmi Prishtinën. Ajo me ndjekësit ka ndarë edhe fotografi ku shihet...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS