19.5 C
Tirana
E diel, 2 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Transferimin

Etiketim: transferimin

Çelsi përgatit transferimin e parë për vitin 2023

0
Çelsi kryen një lëvizje surprizë dhe të bujshme edhe pse merkatoja është mbyllur disa javë më parë, duke afruar në “Stamford Bridge” Kristofer Nkunku. Siç...

WhatsApp teston transferimin e të dhënave me madhësi 2GB

0
WhatsApp ka testuar një limit transferimi për të dhënat me madhësi deri në 2GB në platformën e saj.Fuqitë e transferimit të të dhënave në...

Chelsea synon transferimin e mbrojtësit John Stones

0
Klubi londinez, Chelsea po shqyrton një veprim për mbrojtësin e Manchester Cityt, John Stones. Menaxheri i Chelseat, Frank Lampard është i vetëdijshëm se duhet të...

Arsenali është optimist për transferimin e Willianit

0
Klubi londinez, Arsenali ka besim për nënshkrimin e sulmuesit anësor të rivalëve të urryer Chelseat, Willian. Kontrata e Willianit me Chelsean do të skadojë më...

Gjiganti i Premierligës pranë marrëveshjes për transferimin e Ake

0
Manchester City janë afër marrëveshje me Bournemouth për Nathan Ake. Pep Guardiola e ka bërë të qartë se do të sjellë disa emra të rinj...

Ish-shefi ekzekutiv i Unitedit sqaron se përse refuzuan Ronaldinhon për transferimin...

0
Ish-shefi ekzekutiv i Manchester United, Peter Kenyon ka sqaruar politikat e transferimeve që kanë ndodhur në vitin 2003. Gjatë atij afati të famshëm transferimesh, David...

Istogu prezanton transferimin e radhës

0
Skuadra e Istogut nuk ka të ndalur me transferime të lojtarëve. Tashmë kjo skuadër ka prezantuar edhe ardhjen e Faton Nezirit. Lajmi është bërë zyrtare në...

Klopp kërkon transferimin e këtij mbrojtësi

0
Liverpool ka vënë në shënjestër mbrojtësin e djathtë të Leipzig, Nordi Mukiele. Trajneri i ‘Të Kuqve’, Jurgen Klopp, kërkon të përforcojë skuadrën me një mbrojtës...

Wesley Sneijder rikthehet sërish në fushat e blerta, lojtari dëshiron transferimin...

0
Wesley Sneijder dëshiron të kthehet dhe të luajë sërish. Holandezi do të stërvitet me amatorët e DOS Holland Stichtse Boys para se të transferohet në...

Milani dhe Arsenali në garë për transferimin e Marc Rocas

0
Milani është i gatshëm ta sfidojë Arsenalin për mesfushorin spanjoll, Marc Roca, i cili mund të largohet nga Espanyoli pasi klubi katalunas ra nga...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS