17.5 C
Tirana
E enjte, 6 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Trafikanti

Etiketim: Trafikanti

Pazare për fishekët në kufi, dosja e policëve të Kukësit, “trafikanti”...

0
Policët e akuzuar nga SPAK për korrupsion në pikën kufitare të Morinës  në Kukës, dyshohet se kanë lejuar kalimin në doganë të sendeve të...

Zbardhet dosja e prokurorisë! Si u prangos pas 6 vitesh trafikanti...

0
Në kërkim prej disa vitesh dhe i dënuar me 10 vite burg nga ish-Gjykata e Krimeve të Rënda, Policia e Elbasanit ka arrestuar një nga pjesëtarët...

El Chapo Trafikanti Droges Me i Fuqishem Ne Bote (SHQIPtube Fakte...

0
El Chapo Trafikanti Droges Me i Fuqishem Ne Bote (SHQIPtube Fakte Interesante)

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS