18.5 C
Tirana
E mërkurë, 5 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Tradite

Etiketim: tradite

Edhe Kate një dukeshë rebele. Në ditën e dasmës paska thyer...

0
Princi William dhe Kate Middleton, ndryshe nga Meghan dhe Harry, kanë dalluar gjithmonë për faktin se mundohen t’i respektojnë me përpikëri rregullat dhe protokollet...

Njerëzit e pasur vishen thjeshtë, ja arsyet e kësaj ‘tradite’

0
Njerëzit e pasur zakonisht vishen shumë thjeshtë dhe nuk duken të tillë nëse do ti do ti gjykojmë nga stili i tyre i të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS