16.5 C
Tirana
E diel, 2 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Topi

Etiketim: Topi

Bamir Topi zbardh takimin me presidentin e ri të zgjedhur: Këshillat...

0
Ish kreu i shtetit, Bamir Topi ka folur për takimin që ka pasur sot me presidentin e ri të zgjedhur të vendit, Bajram Begaj."Unë...

Topi i ‘çan ballin’ gazetares me 153 km/orë, përfundon me qepje...

0
Gazetarja e MLB, Kelsey Wingert thotë se është duke u rikuperuar, pasi u godit në kokë nga një top bejsbolli gjatë ndeshjes së nëntë...

Si duhet të jetë presidenti në krye të shtetit shqiptar? Bamir...

0
Ish-presidenti Bamir Topi i ftuar në "Top Story" tha se janë disa figura me vlera të forta politike sot jashtë parlamentit shqiptar, të cilat...

Del në ankand topi i bejsbollit i nënshkruar nga Zelensky

0
Një top bejsbolli i nënshkruar nga presidenti i Ukrainës Volodymyr Zelensky në vitin 2019 do të shitet në ankand për të mbledhur para për...

Bamir Topi: Basha nuk e meriton postin e presidentit

0
Ish-presidenti Bamit Topi ka deklaruar se ka probabilitet që ish-kreu i PD Lulzim Basha të zgjidhet president. I ftuar në emisionin Log në Abc,...

Topi: Çdo gjë që ka bërë Basha në PD deri në...

0
Në "Drejt" nga Luan Rama në RTV Ora, ish-presidenti Bamir Topi u shpreh se gjithçka që ka ndodhur në PD, të paktën deri në...

Topi: Sot sheh në PD fyerje dhe tentativa për eliminim politik,...

0
Në "Drejt" nga Luan Rama në RTV Ora, ish-presidenti Bamir Topi u shpreh se në PD duhet të dominojë kultura e komunikimit, liria dhe...

Topi i ri në Seria A, i testuar nga 800 atletë

0
Kompania “Nike” ka prezantuar topin e ri të Serisë A për sezonin e ardhshëm. Topi që do të quhet “Nike Flight”, thuhet se është...

Këtë vit ‘Topi i Artë’ nuk do t’i jepet asnjë lojtari

0
Ky vit nuk është si gjithë të tjerët dhe krejt kjo si pasojë e pandemisë Covid-19. Sezoni 2019/20 do të mbahet mend gjatë në botën...

Zingraf: Topi vazhdon ende në fushën e palës shqiptare

0
Ambasadori i RFGJ në Tiranë, Peter Zingraf për DW: Presidenca gjermane e BE do të mbështesë Shqipërinë dhe rajonin në rimëkëmbjen nga kriza Corona...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS