17.5 C
Tirana
E enjte, 6 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Titullit

Etiketim: titullit

Festa e titullit, Milani provokon keq zikaltrit: Kupën futeni në b*thë.

0
Polemika e parë pas festimeve të titullit në Milano, me një shije antike. Në autobusin e zbuluar të kuqezinjve, që festonin rreth Milanos për...

Interit kërcënon Milan pas fitimit të titullit: Shihemi vitin tjetër!

0
ITALI- Milan ka fituar titullin kampion i Serisë A në Itali.Fitorja 3-0 e Interit ndaj Sampdorias nuk mjaftoi që skuadra zikaltër të shpallej kampion....

Vetëm 1 pikë larg titullit kampion, Pioli jep kushtrimin te Milani

0
Dita e madhe po vjen. Milani ka në duart e tij mundësinë për të fituar titullin e Serie A pas 11 vitesh "agjërim". Herën...

Maldini në emër të titullit: Kemi menduar gjithmonë për të, ta...

0
Paolo Maldini është i lumtur dhe i tendosur më shumë se kurrë. Ai dha një intervistë për "Milan Tv" gjatë kthimit nga ndeshja si...

Mposhti Lazion në frymën e fundit, Pioli shtyn ‘Djallin’ drejt titullit:...

0
Milani fitoi në frymën e fundit ndaj Lazios, në fushën e kësaj të fundit dhe shton tri pikë shumë të rënda nga këndvështrimi i...

Young Boys shumë afër titullit në Zvicër, Voca me Luzernin pa...

0
Skuadra e Young Boysit shënon fitore minimale me rezultat 1:0 ndaj Luzernit, në takimin e javës së 34-të të elitës së futbollit të Zvicrës. Në...

Drita shënon fitore, kurrë më afër titullit 

0
Drita nga Gjilani arkëton tri pikë shumë të vlefshme në luftë për titullin e kampionit në elitën e futbollit të Kosovës.  Drita ka hedhur pas...

Fitimi i titullit kampion pas 11 vitesh, festë e tifozëve të Tiranës

0
Fitimi i titullit kampion pas 11 vitesh, festë e tifozëve të Tiranës në rrugët e kryeqytetit. Pas zyrtarizimit të Tiranës kampion i Kategorisë Superiore për herë...

Vllaznia mposht Kukësin dhe i vë kurorën e titullit Tiranës, Partizani...

0
Tirana është zyrtarisht kampione e Shqipërisë për herë të 25-të në histori. Kurorën e mbretëreshës së Superiores për këtë sezon ia vendosi Vllaznia me...

Real Madrid merr fitore të mundimshme ndaj Granada, tre pikë larg...

0
Real Madrid ka vuajtur shumë në stadiumin ‘Nuevo Los Carmenes’ kundër Granada, por në fund ia doli të merrte tre pikë. Los Blancos triumfuan me...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS