9.5 C
Tirana
E premte, 7 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Tia

Etiketim: tia

Man City kontakton Real Madridin, dëshiron t’ia rrëmbej Arsenalit mesfushorin Ceballos

0
Manchester City është i gatshëm të hyjë në skenë dhe të prishë planet e Arsenalit për Dani Ceballos. I huazuari këtë sezon nga Real Madridi,...

Munishi: Jemi skuadra më e bukur në Kosovë, do t’ia prishim...

0
Ismet Munishi është shprehur i kënaqur me paraqitjen e skuadrës së tij në Gjilan, ani pse Ballkani pësoi në minutën e 95 golin që...

E bëjmë gabimin e njëjtë të gjithë: Përbërësin të cilin nuk...

0
Shumica shtojnë vajin e ullirit kur ziejnë shpagetat, që brumi të mos ngjitet Kuzhinieri italian, Fabio Vivijani, i cili jeton dhe punon në Çikago, thotë...

Çelësi i suksesit për t’ia dalë si në punë ashtu dhe...

0
Si kam mbajtur një marrëdhënie të shëndetshme dhe një biznes të fuqishëm në të njëjtën kohë? Nëse unë jam në një lidhje, atëherë ajo...

Cilin ushqim mund ta hani pasi t’ia keni hequr mykun, por...

0
E dimë që ushqimi i mykur nuk bën të hahet, por e dimë edhe përse nuk bën? Shumicës së njerëzve u ka ndodhur që të...

10 gjëra nuk duhet t’ia thoni asnjëherë shefit

0
Janë disa gjëra të cilat nuk duhet t’ia thoni asnjëherë shefit tuaj. Përgjithësisht, marrëdhënia me shefin është e natyrës profesionale, ndonëse nuk duhet nënvleftësuar edhe...

Shenjat paralajmëruese të një sulmi TIA?

0
35% e të anketuarve raportuan se kishin provuar të paktën një shenjë të një goditje paralajmëruese, të quajtur një sulm kalimtar ishemik ose TIA. Dallimi...

FOTO/ S’duan t’ia dinë për policinë! Banda në Spanjë zbarkon në...

0
Pushuesit e një plazhi në Spanjë janë tronditur së tepërmi, kur një bandë zbarkoi thasët me marihuanë në breg të detit. Ngjarja raportohet se...

Cadiz nuk duan t’ia dinë për koronavirusin!

0
Në Spanjë nuk duan t’ia dinë për koronavirusin kur bëhet fjalë për futboll dhe sidomos për ngjitjen e skuadrës së tyre në Primera Division...

FOTO/ Nuk duan t’ia dinë për koronavirus! Të rinjtë britanikë “tërbohen”...

0
  Pandemia e koronavirusit, ndaloi për disa muaj festat e fundjavave të të rinjve britanikë. Mirëpo me lehtësimin e masave kufizuese, festat e shthurura janë rikthyer...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS