21.5 C
Tirana
E enjte, 6 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Thoshte

Etiketim: thoshte

Vajza bën deklaratën e fortë: Pique më thoshte ‘sa e ke...

0
Spanjë- Lajmi se Shakira dhe Gerard Pique po divorcohen për shkak të tradhtisë së këtij të fundit ka qarkulluar në internet 24 orët e...

Maxi Lopez nën akuzë: Është më idioti. Më thoshte zezak m…...

0
Si shumë personazhe në botën e sportit, edhe Maxi Lopez është shprehur kundër racizmit ditën e martë, në kulmin e protestave për vdekjen në...

Nëna e 3 fëmijëve mes lotësh: Burri vinte në mes të...

0
Nëna e 3 fëmijëve rrëfeu në programin “Historia ime”, në Tv Klan historinë aspak të thjeshtë të jetës së saj. Gjatë marteses së saj 18-vjeçare...

Muhamed Ali thoshte se vetëm Mike Tysoni mund të ishte rivali...

0
Muhamed Ali e kishte vlerësuar Mike Tysonin si boksierin më të mirë që e kishte parë ndonjëherë me sytë e tij. Këtë e ka...

Adele thoshte “e shëndoshë, është më mirë” por ra 20 kg,...

0
Shumë e lavdëruan Adele për humbjen në peshë, por jo të gjithë e panë këtë si një “triumf “ mbi ata që e kanë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS