fbpx
12 C
Tirana
Wednesday, June 3, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Thaçi

Etiketim: Thaçi

Pacolli: Thaçi po keqpërdor rastin tragjik të 26 vjeçarit, duhet të...

0
Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, ka thënë sot se Kryeministri në detyrë, Albin Kurti, ministri i Shëndetësisë, Arben Vitia dhe ushtruesi i detyrës së...

E involvuar në rastin me hoxhën, Suzana Tahiri shfaqet edhe krahë...

0
Fillimisht emri i saj u përmend si një nga modelet bukuroshe që u mbyll brenda mureve të spektaklit ‘Vip shpija’. Pas spektaklit, ajo ishte...

Mogherini takon sonte liderët e Ballkanit Perëndimor, pjesëmarrës edhe presidenti Thaçi...

0
Shefja e diplomacisë evropiane, Federica Mogherini do të zhvillojë sonte në Bruksel një darkë pune me liderët e Ballkanit Perëndimor. Mësohet...

Thaçi: Paqja ne rajon varet nga paqja mes Kosoves dhe Serbise...

0
Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, ka marrë pjesë sot në Samitin për Paqe të Evropës Juglindore 2019 në Tiranë, i cili...

Hashim Thaçi hap letrat: Azem Hajdari shantazhonte Berishen per Millosheviçin –...

0
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka zbërthyer të gjitha prapaskenat që ndodhnin me politikën, gjatë kohës kur u zhduk Remzi Hoxha. Ai lëshon...

Eleminimi i gazetarit Ali Uka, Thaçi: Naten e ngjarjes, ishte me...

0
E izoluar nga të gjitha anët, prokuroria vendos edhe njëherë të arkivojë dosjen në datën 10 Tetor të vitit 1997. Disa muaj para asaj dite,...