18.5 C
Tirana
E shtunë, 1 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Syri

Etiketim: Syri

Si u zhduk kulla gjigande për 3 minuta nga “Syri” i...

0
Opozitari i paepur Çim Peka, ditën e sotme kreu aktin e radhës kundër dyshes që “sundon” vendin, Rama-Veliaj. Zbuloi dhe publikoi në “Syrin” e...

Mega-operacioni “Syri”/ Zbardhen detaje të reja, së shpejti priten arrestime të...

0
Janë zbardhur detaje të reja nga grupi hetimor në lidhje mee koduar “Syri”, ku u sekuestruan rreth 1 ton kanabis dhe u arrestuan 3...

Mashtrimi me kreditë/ Laze për Syri Tv: Institucionet e drejtësisë duhet...

0
https://www.youtube.com/watch?v=U5igktpRaXg Editor i Iliridium Media Grup Elio Laze i ftuar ditën e sotme, në emisionin “Kafe shqeto” nga Syri tv ka folur në lidhje me...

Syri i kaltër pa rrugë, udhëtimi i vështirë drejt destinacionit turistik

0
Syri i kaltër është një nga destinacionet më të njohura në zonën e Sarandës dhe krejt jugun e Shqipërisë, por edhe këtë vit, shqetësimi...

‘Syri Bionik’ që mund t’ju kthejë miliona njerëzve shikimin – do...

0
Një “Sy Bionik” (protezë vizuale) që është i ndjeshëm sa retina e njeriut, mund t’ju kthejë miliona njerëzve shikimin – dhe do të jetë...

E kafshoi qeni 12 vjet më parë, ia nxjerrin krimbin nga...

0
Nga syri i një indiani 70-vjeçar, mjekët hoqën një krimb të gjallë shtatë centimetra. Kasu Patel nga një fshat në zonën Baruk të provincës Gujarat...

Mediat turke zbulojnë detaje për operacionin e djalit të Almedës: “Djalin...

0
Pesë muaj më parë ish Miss Shqipëria dhe aktorja Almeda Abazi e bashkëshorti i saj, aktori turk Tolgahan Sayisman u bënë prindër për herë...

Plagosja e turistit, mbyllet perkohesisht Syri i Kalter – Lajmi i...

0
Mbyllet përkohësisht për vizitorët, parku i Syrit të Kaltër në Sarandë. Vendimi në fjalë erdhi si pasojë e ngjarjes së djeshme, ku nga rrëzimi i...

Drogë te Syri i Kaltër, katër persona në pranga – Lajmi...

0
Katër persona nga Saranda, janë arrestuar nga policia pasi akuzohen për kultivim të kanabisit. Në pranga kanë rënë shtetasit: -R.B., 31 vjeç, banues në Çlirim. -L.R., 46...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS