fbpx
21 C
Tirana
E premte, 10 Korrik, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Shpërthejnë

Etiketim: shpërthejnë

Shpërthejnë polemikat

0
Lazio ka shënuar fitore të madhe kundër Fiorentinës 2:1, falë përmbysjes së vonshme në pjesën e dytë. Golin e parë në këtë takim e shënuan...

Pyjet e Devollit “pushtohen” nga flaket, zjarr masiv dhe fisheke qe...

0
DEVOLL Merr përmasa më të mëdha dhe intensifikohet zjarri në masivet pyjore të Nikolicës. Flakët e...

Protesta të reja, shpërthejnë plaçkitjet në Kili përkundër kabinetit të ri

0
Protestat e reja dhe sulmet ndaj bizneseve shpërthyen të hënën në Kili përkundër zëvendësimit të presidentit Sebastián Piñera të tetë ministrave kryesorë të kabinetit...
- Advertisement -

ME TE SHIKUARAT

HOT NEWS