5 C
Tirana
Sunday, December 15, 2019
Ballina Etiketimet Shpërthejnë

Etiketim: shpërthejnë

Pyjet e Devollit “pushtohen” nga flaket, zjarr masiv dhe fisheke qe...

0
DEVOLL Merr përmasa më të mëdha dhe intensifikohet zjarri në masivet pyjore të Nikolicës. Flakët e...

Protesta të reja, shpërthejnë plaçkitjet në Kili përkundër kabinetit të ri

0
Protestat e reja dhe sulmet ndaj bizneseve shpërthyen të hënën në Kili përkundër zëvendësimit të presidentit Sebastián Piñera të tetë ministrave kryesorë të kabinetit...

MOST POPULAR

HOT NEWS