4.5 C
Tirana
E hënë, 6 Shkurt, 2023
Ballina Etiketimet Shpërdorim

Etiketim: shpërdorim

Akuzohet për shpërdorim detyre, procedohet penalisht inxhinieri urbanistik në bashkinë e...

0
Një 31-vjeçar është proceduar penalisht nga policia e Sarandës, pasi akuzohet për shpërdorim detyre. Uniformat blu raportojnë se Ariel Balani, me pozicion inxhinier urbanistik në...

Akuzohen për shpërdorim detyre, dalin para gjykatës 18 punonjësit e burgut...

0
Seanca për vlersimin e masave të sigurisë ndaj 18 punonjësve të burgjeve të Fierit ka nisur ditën e sotme. Ndaj punonjësve rëndojnë akuzat për shpërdorim...

Emrat/ Shpërdorim detyre e korrupsion, gjykata lë në burg policët dhe...

0
Gjykata e Pogradecit ka lënë në burg këtë të premte dy policë dhe dy doganierë, të cilët u arrestuan në Qafë- Thanë pak ditë...

Shpërdorim detyre e kontrabandë/ Arrestohen 7 persona në Pogradec, mes tyre...

0
Shtatë persona janë arrestuar në Pikën Kufitare të Qafë Thanës në Pogradec, pasi janë kapur duke transportuar mallra ushqimorë të futura kontrabandë si dhe...

Ndërtime të paligjshme, shpërdorim toke dhe prerje të pyjeve! Hetohen 19...

0
Në tre javët e fundit nga policia e Dibrës dhe Mat janë proceduar 19 persona për shkelje të ndryshme si ndërtime të paligjshme, prerje...

Shpërdorim detyre, pezullohet shefi i qarkullimit dhe 7 policë në Korçë

0
Janë pezulluar nga detyra i gjithë komisioni i gjobave të sektorit të qarkullimit në Korçë. Burime për Top Channel bëjnë me dije se janë...

Akuzohet për shpërdorim detyre, arrestohet drejtori i Kadastrës në Durrës –...

0
Policia e Durrësit ka arrestuar drejtorin e Kadastrës së këtij qyteti, 36-vjeçarin Liridon Pula. Njoftimi i Policisë Durrës: Specialistët e Seksionit për Hetimin e Krimit Ekonomik...

Shpallet në kërkim ish-kreu i ALUIZNI-t Durrës, akuzohet për shpërdorim detyre...

0
Ish-drejtori i ALUIZNI-t ne Durres Flamur Gjuzi eshte shpallur në kerkim për shpërdorim detyre. Me të njëjtën akuzë u arrestua punonjësja e këtij...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS