fbpx
11 C
Tirana
Friday, May 29, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Sfida

Etiketim: sfida

Bylykbashi dhe Vasili, njësoj si Gjiknuri: Ramë dakord, por sfida që...

0
Oerd Bylykbashi dhe Petrit Vasili pas përfundimit të mbledhjes për Reformën Zgjedhore konfirmuan deklaratën e Damian Gjiknurit për çështjet në të cilat palët ranë...

Sfida e madhe për titull

0
Sfida për titujt kampionë bote në peshën e rëndë mes britanikut Anthony Joshua dhe bullgarit Kubrat Pulev mund të zhvillohet në amfiteatrin romak që...

Situata e Covid-19 në Shqipëri/ Basha mbledhje online me ekspertë nga...

0
Personalitetet politike dhe ekspertë në 3 shtete, Shqipëri, Francë dhe Shtetet e Bashkuara të Amerikës kanë mbajtur një konferencë online ku u diskutua rreth...

Sfida përfundoi me fitoren 1:0 të Jeonbuk

0
Në Korenë e Jugut e premtja ishte një ditë e shënuar. Pas një ndërprerje disa-mujore në shtetin aziatik shumë pranë Kinës rifilloi futbolli i luajtur...

Nëse kaloni këto katër sfida gjatë vetizolimit, marrëdhënia juaj mund të...

0
Realiteti ka ndryshuar plotësisht në pak muaj. Ky realitet i ri ka ndryshuar edhe dinamikën e marrëdhënieve Vetizolimi është një provë e madhe për çdo...

Sfida plank: Ushtroni 28 ditë, deri në Vitin e Ri do...

0
Me siguri keni dëgjuar për plankun e famshëm: ushtrimin i cili i lëviz të gjithë muskujt Me të forconi supet, drejtoni kurrizin, zvogëloni peshën. Bëhuni...

Sfida plank: Ushtroni 28 ditë dhe do ta keni trupin siç...

0
Me siguri keni dëgjuar për plankun e famshëm: ushtrimin i cili i lëviz të gjithë muskujt Me të forconi supet, drejtoni kurrizin, zvogëloni peshën. Bëhuni...

285 mijë të rinj duan të ikin nga vendi, Meta: Ndalimi...

0
Mbi anketën e shpërndarë kudo nga mediat, atë të fondacionit gjerman Friedrich Ebert për Edukimin e të rinjve në Evropën Juglindore, ku 285 mijë...