fbpx
19 C
Tirana
Saturday, June 6, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Serie

Etiketim: Serie

Publikohet orari i ndeshjeve të Serie A

0
Serie A ka njoftuar datat e zhvillimit të ndeshjes pas vendimit për rifillimin e sezonit. Pas Bundesligës, Seria A dhe La Liga kanë konfirmuar se...

Klubet e Serie A po punojnë që të rikthejnë tifozët në...

0
Ndërsa pandemia e koronavirusit në Itali vazhdon të lehtësohet, raportohet se Presidenti i Juventus, Andrea Agnelli propozoi rihapjen e pjesshme të stadiumeve të Serie...

BMW Serie 5 vjen me shumë risi

0
Një nga makinat më të njohura në botë është ridizajnuar plotësisht. Nga jashtë, ndryshimet nuk janë shumë të mëdha, por makina ka tashmë një...

Piatek mund të kthehet në Serie A

0
Krzysztof Piatek mund të kthehet në Serie A, pas vetëm gjysmë sezoni në Bundesliga. Ylli polak, i cili aktualisht po mbron fanellën e Hertha Berlin,...

Serie A po kthehet – ndeshje do të ketë çdo ditë

0
Serie A do të tregojë së paku një ndeshje për ditë. Sapo kampionati elitar italian të kthehet (20 qershor), pritet të ketë një ndeshje për...

Serie A po kthehet – ndeshje do të ketë çdo ditë

0
Serie A do të tregojë së paku një ndeshje për ditë. Sapo kampionati elitar italian të kthehet (20 qershor), pritet të ketë një ndeshje për...

Vertonghen në fundin e kontratës me Tottenham – destinacionet e mundshme...

0
Jan Vertonghen po afrohet me fundin e kontratës së tij. Mbrojtësi belg i Tottenham Hotspur do të jetë pa kontratë para fundit të sezonit, por...

Ky është plani i Serie A

0
Pasi kurba e rasteve me coronavirus në Itali po bije dhe datat për rikthimin e ndeshjeve është zbuluar, tani kanë filluar planet se kur...

Atalanta – Sassuolo jep rinisjen e sezonit në Serie A –...

0
Atalanta dhe Sassuolo mund të jenë dy skaudrat që do t’i japin ristartin kampionatit italian. Skuadra e Bergamos, qytetit më të goditur në Itali nga...

BMW Serie 5 vjen me shumë risi

0
Një nga makinat më të njohura në botë është ridizajnuar plotësisht. Nga jashtë, ndryshimet nuk janë shumë të mëdha, por makina ka tashmë një...