9 C
Tirana
Wednesday, February 26, 2020
Ballina Etiketimet Semundja

Etiketim: Semundja

Modelja zbulon se po vuan nga sëmundja e rëndë

0
Modelja e famshme ka treguar se po bën kimioterapi. Modelja e njohur, Slick Woods, ka njoftuar së fundmi se po bën kimioterapi dhe se vuan...

Nëse të ndodh diçka e tillë me celularin, atëherë je prekur...

0
Nomofobia është frika iracionale e të qenit pa telefonin celular ose frika kur nuk je në gjendje ta përdorësh telefonin për ndonjë arsye, si...

Semundja e rende, kryebashkiaku i Vlores humb vellain

0
Ndahet nga jeta biznesmeni, Eduard Leli, vëllai i kryetarit të Bashkisë së Vlorës, Dritan Leli. Eduard Leli ka ndërruar jetë orët...