fbpx
20 C
Tirana
Monday, June 1, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Rrahen

Etiketim: rrahen

Ky është gjyqtari i Kosovës që e rrahën para syve të...

0
Gati i ka 27 vite nga ajo histori trishtuese në fushën e futbollit në fshatin Shupkovc të Mitrovicës, ku milicia e regjimit kriminal serb...

Si u rrahën Rama dhe Braçe në ’96, zv/kryeministri nxjerr fotot

0
Zëvendëskryeministri Erion Braçe ka publikuar disa pamje në Instagram, ku tregon si është dhunuar ai dhe kryeministri Rama në vitin 1996. Nga pamjet duket qartë...

Jashari nga Kosova: E dogja flamurin e klubit të njohur maqedon,...

0
var ad_container = document.getElementById('viimo_container'); ad_container.id = "viimo_container" + Math.floor((Math.random() * 1000) + 1); if (!window.viimo_inpage_setup) { window.viimo_inpage_setup = ; } window.viimo_inpage_setup.push({ element_id: ad_container.id, format: '560x69' }); Në vitin 1977 ...

U rrahen me shkopa gome ne lokal, arrestohen 2 vlonjatet –...

0
Policia e Vlorës ka vënë nën pranga 2 persona, pas një konflikti fizik midis njëri-tjetrit, dhe dy persona të tjerë...