18.5 C
Tirana
E mërkurë, 17 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Rin

Etiketim: rin

Liga e Kombeve/ Izraeli dhe Islanda ‘ndihmojnë’ Shqipërinë. Ja surprizat në...

0
EUROPË- Janë zhvilluar disa nga ndeshjet e Ligës së Kombeve.Në Saint-Denis takimi mes Francës dhe Kroacisë përfundon me shifrat 0 me 1 për ballkanasit,...

Qeveria holandeze mbështet fillimin e bisedimeve me Shqipërinë dhe Maqedoninë e...

0
Qeveria e Hoalndës tash mbështet kandidaturat e Shqipërisë dhe Maqedonisë së veriut për bashkëngjitje në BE, kjo mbështetje vjen ndonëse dihet se Franca edhe...

Ura që do t’i lidhë Malin e Zi dhe Shqipërinë

0
Plani i Shqipërisë dhe Malit të Zi është që, deri në vitin 2024, së bashku të ndërtojnë një urë mbi lumin Buna, e cila...

Vota e diasporës, Celibashi: Modeli i Kosovës i papërshtatshëm për Shqipërinë

0
1,4 milionë shqiptarë me të drejtë vote mendohet se jetojnë jashtë, ndërsa prej pesë vitesh nuk ka konsensus për regjistrimin e emigrantëve në një...

CDU i mbyll derën Berishës, raportuesi për Shqipërinë: S’dalim kundër SHBA-së

0
Vizita e kryeraportuesit për Shqipërinë në Komisionin e Jashtëm të Grupit Parlamentar të CDU/CSU në Bundestag, Peter Beyer u lajmërua se kishte si qëllim...

Muzhaqi tejçon zërin e rinisë shqiptare në OKB: Parandalimi i krimit...

0
Ministrja e Shtetit për Rininë dhe Fëmijët, Bora Muzhaqi, në Organizatën e Kombeve të Bashkuara, New York, SHBA, në debatin e nivelit të lartë...

Ministrja Kushi pret Raportuesen e PE për Shqipërinë, diskutojnë për ecurinë...

0
Ministrja e Arsimit dhe Sportit Evis Kushi priti në një takim në ambientet e Ministrisë së Arsimit Raportuesen e Parlamentit Evropian për Shqipërinë, Isabel...

Media serbe ia përmend gazetares italiane Kosovën dhe Shqipërinë, kjo është...

0
Gazetarja e njohur sportive, italianja Diletta Leotta, është mjaft aktive në rrjetet sociale, ku mburret me krenari për "atributet e saj".Italianja ka pak më...

I nxehti afrikan “do të pushtojë” Shqipërinë, ky është parashikimi i...

0
I nxehti afrikan duket se "do të pushtojë" territorin e Shqipërisë për disa ditë, duke sjellë temperatura të larta të cilat mund të sjellin...
Getinjo: Shumë çudi që për çdo problem në shoqërinë tonë po ia lini fajin muzikës

Getinjo: Shumë çudi që për çdo problem në shoqërinë tonë po...

0
Getoar Aliu i njohur për publikun me emrin e artit, Getinjo, vazhdon të jetë aktiv në rrjete sociale me postime e reagime të ndryshme,...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS