fbpx
17 C
Tirana
E martë, 14 Korrik, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Pushtohen

Etiketim: pushtohen

FOTO/ Paradoks në SHBA nga COVID-19! Disa plazhe boshatisen, të tjerat...

0
Shtetet e Bashkuara kapërcyen 2.5 milion raste të koronavirusit, dhe vdekjet janë mbi 125.000. Por ndonëse Florida po rikthen masat izoluese, duke dëshmuar...

Durrës/ Zjarr në kabinën elektrike të një pallati, apartamentet “pushtohen” nga...

0
Zjarri që ra paraditen e sotme në një kabinë elektrike ka alarmuar banorët e një pallati në qytetin e Durrësit. Situata e krijuar në...

Pyjet e Devollit “pushtohen” nga flaket, zjarr masiv dhe fisheke qe...

0
DEVOLL Merr përmasa më të mëdha dhe intensifikohet zjarri në masivet pyjore të Nikolicës. Flakët e...
- Advertisement -

ME TE SHIKUARAT

HOT NEWS