18.5 C
Tirana
E mërkurë, 5 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Propozimit

Etiketim: propozimit

Maqedonia e Veriut i thotë “jo“ popozimit të Francës, Kovacevski kërcënon:...

0
Dimitar Kovaçevski , kryeministri I Maqedonisë së Veirut nuk i ka kursyer akuyat për BE dhe për Bullgarinë që e bllokoi zgjerimin duke bërë...

Kundërshtimet për hartën e re gjyqësore, reagon KLGJ: Synon rritjen e...

0
Këshilli i Lartë Gjyqësor ka ndjekur me vëmendje deklaratat dhe reagimet lidhur me vendimmarrjen e tij  “Për miratimin e raportit vlerësues dhe propozimit të...

PS në Këshillin Politik, drejt pranimit të Propozimit të PD

0
Burime nga Këshilli Politik i thanë gazetarit të Top Channel Muhamed Veliu se qëndrimi shumicës qeverisëse për propozimin e PD është ky: “Amendamenti...

Çfarë do bëhet me fundjavën? Pëllumb Pipero del kundër propozimit të...

0
Mjeku Pëllumb Pipero shprehet kundër mbylljes së vendit në fundjavë, siç deklaroi dje në mbrëmje shefja e ISHP Silva Bino si mënyrë për të...

Ekskluzive: Edi Rama, e vërteta e propozimit të Bashës kryeministër

0
Kryedemokrati Lulzim Basha tha sot se Edi Rama i ka çuar fjalë për heqjen e koalicioneve parazgjedhore e Basha të bëhej kryeministër dhe Rama...

Bamir Topi del kundër propozimit të bujshëm të kryeministrit Rama

0
Deklarata e kryeministrit Rama se qeveria ka gati projektligjin për ligjërimin e prodhimit të kanabisit për qëllime mjekësore, u komentua nga përfaqësuesit e opozitës...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS