17.5 C
Tirana
E enjte, 6 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Pron

Etiketim: pron

Milani ndryshon pronësi, por mbetet i amerikanëve. Konfirmohet operacioni me bazë...

0
Gerry Cardinale, shefi i madh i "RedBird Capital Partners", ka nënshkruar kontratën për blerjen e shumicës së Milanit nga fondi "Elliott". Njoftimi zyrtar me...

​Komunat serbe nuk e kërkojnë tatimin mbi pronë

0
Komuna me shumicë serbe në Kosovë vazhdojnë të mos respektojnë ligjet dhe rregulloret e shtetit tonë. Komuna e Zveçanit, Mitrovicës së Veriut dhe Shtërpcës,...

​Komuna e Zveçanit ende nuk e mbledh tatimin mbi pronë, stafi...

0
Komuna e Zveçanit po del se ka shkelur ligjet dhe rregulloret duke keqpërdorur paranë e komunës dhe Qeverisë së Kosovës. Askush nuk jep llogari...

BE: Twitter në pronësi të Muskut duhet t’i respektojë ligjet tona

0
Bashkimi Evropian paralajmëroi të martën miliarderin Elon Musk se platforma e sapoblerë në internet, Twitter, do të duhet të veprojë në pajtim me ligjet...

Sherr për pronën/ Plagosi me armë zjarri bashkëfshatarin dhe u largua,...

0
Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar këtë të diel në fshatin Shtiqen të Kukësit.Një 56-vjeçar me iniciale Emerli Murtati pas një konflikti të...

Ndezi zjarr në pronë shtetërore/ Arrestohet në flagrancë 59-vjeçari në Gjirokastër

0
Ndezi zjarr në pronë shtetërore me qëllim hapjen e kullotave, arrestohet në flagrancë 59-vjeçari.Policia bën me dije se u arrestuan në flagrancë shtetasi I....

PSD tha se e ndërtoi çeshme me emrin e babait në...

0
Zyrtarë të Partisë Socialdemokrate e akuzuan sot këshilltarin e kreut të Kuvendit, Ilir Kërçelin, për ndërtimin e një çeshmeje me emrin e babait të...

Zgjatet afati për pagesën e këstit të parë të tatimit në...

0
Xhevdet Qeriqi kryetar i shoqatës së veteranëve të UÇK-së, ka thënë për verifikimin e listave të veteranëve kanë diskutuar me kryeministrin Albin Kurti.Ai tha...

Tritol pronës së Xhemal Bushatit, reagon PD

0
Dy shpërthime tritoli tronditën Shkodrën në orët e para të ditës së sotme. Shpërthimet ndodhën në dy godina të ndryshme, ku njëra prej tyre...

Molotov poshtë makinës, policia sqaron ngjarjen: Nuk ishte në pronësi të...

0
Policia e Tiranës ka dhënë një sqarim lidhur një ngjarje pasditen e sotme ku një person ende i paidentifikuar ka hedhur një shishe me...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS