19.5 C
Tirana
E diel, 2 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Prokurorisë

Etiketim: prokurorisë

Kreu i Prokurorisë shpreh dakortësinë për hartën e re gjyqësore, ja...

0
Kreu i Prokurorisë së Përgjithshme Olsian Çela ka shprehur dakortësi për hartën e re gjyqësore. Përmes një letre zyrtare dërguar Ministrisë së Drejtësisë, Çela shkruan...

5 milion euro/ Gjykata rrëzon kërkesën e prokurorisë për sekuestrimin e...

0
Gjykata e Tiranës ka rrëzuar këtë të hënë kerkesën e prokurorisë për sekuestrimin e shumës prej 5 milion lelësh të vëllezërve Sokol dhe Elson...

Këshilli i Lartë i Prokurorisë emëron Manjola Kajanën në Prokurorinë e...

0
Në kushtet e distancimit social, si rezultat i pandemisë COVID19, është mbajtur gjatë paradites së sotme përmes platformës on-line, mbledhja e 63-të e Këshillit...

Akuzat e Prokurorisë Speciale për Thaçin/ Avdullah Hoti: Do kthehem në...

0
Në Shtëpinë e Bardhë nuk do të ketë takim. Pas anullimin të takimit të presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi për shkak të akuzave të...

Vendimi i prokurorisë, Bardhi: Agron Malajt t’i hiqet mandati, një kryebashkiak...

0
“4 muaj më parë PD, i kërkoi prokurorisë të verifikojë se mandati i kryebashkiakut të emëruar nga Edi Rama në Mat, Agron Malaj, është...

Vendimi i prokurorisë, Bardhi: Agron Malajt t’i hiqet mandati, një kryebashkiak...

0
“4 muaj më parë PD, i kërkoi prokurorisë të verifikojë se mandati i kryebashkiakut të emëruar nga Edi Rama në Mat, Agron Malaj, është...

Lady Gaga duartroket protestuesit, pas vendimit të prokurorisë lidhur me rastin...

0
Edhe Lady Gaga reagon pas lajmit për akuzimin e katër oficerëve të policisë për çështjen e vrasjes George Floyd. Lady Gaga është shprehur e zemëruar...

Kerkesa e Prokurorise per Kajmakun, Evis Kushi: Nuk mbrojme askend –...

0
E ftuar në studion e FaxNews, deputetja e Partisë Socialiste, Evis Kushi ka folur për situatën politike, dhe për akuzat për kryebashkiakun...

Babai i Gentian Malindit akuza te renda prokurorise e policise: Arrestojne...

0
Është lënë në fuqi masa e sigurisë “Arrest me burg” për biznesmeni Gentian Malindi, që akuzohet si porositësi i 137 kilogramë kokainë që u...

Tahiri flet me tone të larta pas dënimit: Dy vjet gënjeshtra...

0
Ashtu siç kishte paralajmëruar ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri ka dalë para mediave për të shpjeguar ashtu siç tha ai të vërtetën e tij....

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS