17.5 C
Tirana
E enjte, 6 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Prokuroria e Posaçme e Shqipërisë

Etiketim: Prokuroria e Posaçme e Shqipërisë

Prokuroria e Posaçme kërkon konfiskimin e apartamentit të ish-kreut të Gjykatës...

0
Struktura e Posaçme Kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar në Shqipëri (SPAK) ka kërkuar konfiskimin e një apartamenti të ish-kreut të Gjykatës Kushtetuese, Bashkim...

Prokuroria e Posaçme kërkon 3 vite e 4 muaj burg për...

0
Prokuroria e Posaçme Kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar (SPAK) ka kërkuar 3 vite e 4 muaj burg për ish-kryetarin e Bashkisë Lushnjë, Fatos...

Prokuroria e Posaçme në Shqipëri kërkon 128 vite burg për 8...

0
Prokuroria e Posaçme kundër Krimit dhe Korrupsionit në Shqipëri (SPAK) ka dhënë sot pretencën për 8 prej 35 të pandehurve të operacionit "Shpirti", të...

Pezullohen nga detyra dy prokurorë të Prokurorisë së Posaçme në Shqipëri

0
Dy prokurorë të Strukturës së Posaçme Anti-korrupsion (SPAK), Ervin Gogaj dhe Alfred Shehu janë pezulluar nga detyra.Shkak për pezullimin e tyre është bërë ankimi...

Policia shqiptare godet 8 grupe kriminale që vepronin në 3 qytete,...

0
Prokuroria e Posaçme SPAK ka lëshuar sot 32 urdhër-arreste si pjesë e një operacionin të gjerë për goditjen e 8 gupeve kriminale që veprojnë...

Kreu i SPAK në Shqipëri: Ka rritje të numrit të personave...

0
Kreu i Prokurorisë së Posaçme në Shqipëri, Arben Kraja u shpreh sot se ka një rritje të personave në hetim dhe të dënuarve krahasuar...

SPAK lëshon 32 urdhër-arreste, policia nis arrestimet në disa qytete të...

0
Prokuroria e Posaçme SPAK është duke zhvilluar një operacion në disa qytete të Shqipërisë. Sipas raportimeve në media, SPAK ka firmosur 32 urdhër-arreste në...

Gjykata e Apelit lë në burg Lefter Kokën me dy masa...

0
Gjykata e Posaçme e Apelit në Shqipëri la në fuqi masën "arrest me burg" për ish-ministrin e Mjedisit, Lefter Koka. Apeli i Posaçëm refuzoi...

SPAK kërkon 1 vit e 8 muaj burg për ish-drejtorin e...

0
Prokuroria e Posaçme SPAK ka kërkuar 1 vit e 8 muaj burg për ish-drejtorin e Radio-Televizionit Shqiptar Thoma Gëllçi.Në seancë prokurorja Doloresa Musabelliu lexoi...

Rama kërkon hetimin e 21 janarit dhe tragjedisë së Gërdecit: Vonesat...

0
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka kërkuar sot nga Prokuroria e Posaçme SPAK fillimin e hetimeve për 21 janarit ku 4 protestues u vranë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS