16.5 C
Tirana
E diel, 2 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Prokurorët

Etiketim: Prokurorët

Rikthehen hetimet, prokurorët rindërtojnë skemën e krimit ku u ekzekutua Pjerin...

0
Prokuroria e Elbasanit është rikthyer në vendin ku u vra më shumë se një vit më parë Pjerin Xhuvani, gjatë fushatës elektorale për zgjedhjet...

Meta: Ndryshimi i betimit për gjyqtarët dhe prokurorët i pabesë, Venecia...

0
Presidenti Ilir Meta në komunikimin e tij javor fillimisht është ndaluar te nisma e fundit e Kuvendit, që dje miratoi ligjin e ndryshuar për betimin...

Prokurorët dhe hetuesit e SPAK/ Me ligj super të pasur, por...

0
Në Parlament kanë mbërritur dy kërkesa nga Prokuroria e Posaçme SPAK. E para bën fjalë për shtesës e pagës prej 60 për qind për...

U merrte lekë qytetarëve dhe i ndante me gjyqtarët e prokurorët,...

0
Policia ka arrestuar një 56-vjeçar me profesion avokat, i cili ishte shpallur në kërkim pasi ishte dënuar nga Gjykata e Posaçme Kundër Korrupsionit dhe...

Prokurorët në zyrën e Conte, 3 orë pyetje për menaxhimin e...

0
Prokurorët kanë marrë në pyetje për rreth tre orë kryeministrin e italisë, Giuseppe Conte, për mënyrën se si është menaxhuar emergjenca e koronavirusit në...

Seancat dëgjimore, ja gjyqtarët dhe prokurorët që do dalin para KPK...

0
Pas zhbllokimit të seancave dëgjimore, organet e vetingut po vijojnë intensivisht punën e tyre. Në kalendarin e punimeve, Komisioni i Pavarur i Kualifikimit dhe...

Hetimet për Teatrin, Aleanca protestë para SPAK: Prokurorët të veprojnë shpejt,...

0
Aleanca për Mbrojtjen  e Teatrit e zhvendosi sot protestën para SPAK. Përfaqësuesit e aleancës thanë se simbolika e kësaj proteste është mbështetja dhe inkurajimi...

Zgjerohet ekipi i SPAK/ KLP zgjedh tre prokurorët e rinj

0
Këshilli i Lartë i Prokurorisë është mbledhur ditën e sotme në seancë plenare përmes platformës on-line, ku Komisioni i Posaçëm për vlerësimin e kandidatëve...

Prokurorët amerikanë akuzojnë një 27-vjeçar për “terrorizëm të brendshëm”

0
Richard Holzer nga Kolorado është paraqitur para gjykatës rreth dyshimeve për komplot të bombardimit të sinagogës në një rast që prokurorët amerikanë e kanë...

Vendimet e KLP/ Ndryshohen prokuroret ne disa qytete – Lajmi i...

0
Është zhvilluar sot në sallën e mbledhjeve të Këshillit të Lartë Gjyqësor seanca plenare e radhës e Këshillit të Lartë të Prokurorisë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS