16.5 C
Tirana
E diel, 2 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Prokurorë

Etiketim: prokurorë

Skandal/ Dy prokurorët e SPAK vijojnë punën pavarësisht pezullimit nga detyra,...

0
Prokurorët pranë SPAK, Alfred Shehu dhe Elvin Gogaj edhe pse janë pezulluar nga detyra me vendim të formës së prerë, vijojnë ende të qëndrojnë...

KLP mblidhet on line, emërohet unanimisht si prokurore në SPAK, Manjola...

0
Në kushtet e distancimit social, si rezultat i pandemisë COVID19, është mbajtur gjatë paradites së sotme përmes platformës on-line, mbledhja e 63-të e Këshillit...

Dyshime për të infektuar, testohen gjyqtarë dhe prokurorë të SPAK

0
Të paktën një anëtar i Gjykatës kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar dyshohet se është i infektuar nga COVID-19. Përveç gjykatës, ka dyshime se të...

SPAK i shtohet një prokurore, KPA konfirmon në detyrë Manjola Kajanin

0
SPAK i shtohet një prokurore, pasi Kolegji i Posaçëm i Apelimit konfirmoi në detyrë prokuroren Manjola Kajana, duke e çuar në 13 numrin e...

Gent Ibrahimi: Vetingu në disa raste ka goditur prokurorë dhe gjyqtarë...

0
Gent Ibrahimi, kryetar i Këshillit të Lartë të Prokurorisë, kur kanë kaluar 4 vjet nga miratimi i reformës në drejtësi thotë se, vonesat në...

Amnistia fiskale/ Rama i prerë: Nuk do të përfshihen funksionarë, politikanë,...

0
Kryeministri Edi Rama në konferencë me gazetarët ka folur mbi amnistinë fiskale, ku theksoi se funksionarët politikanë, gjyqtarë apo prokurorë nuk do të përfshihen...

Vettingu zbrazi prokurorinë, Ibrahimi: Nga 94 prokurorë, 43 syresh nuk e...

0
Reforma në drejtësi, edhe pse ka qenë politika shtetërore dhe basti shoqëror më i rëndësishëm i Shqipërisë që nga 1998, ende nuk i ka...

SPAK/ KLP: Mbyllen proçedurat per 8 prokurore brenda nentorit – Lajmi...

0
Pas një kalvari të gjatë diskutimesh dhe seancash të shtyra, më në fund këshilli i lartë i prokurorisë vendosi një...

SPAK gati 8 prokurore/ Kreu i KLP: Duhet te emerojme edhe...

0
Kreu KLP Gent Ibrahimi raportoi në Komisionin Parlamentar të Ligjeve për punën 6 mujore të institucionit që ai drejton. ...

Rama: Prokurore e gjyqtare, grup keqberesish qe kane marre vendin peng

0
“Grupi të kapësh çfarë të kapësh”. Keshtu i konsideroi kryeministri Edi Rama ata prokurorë apo gjyqtarë që, sipas tij, po punojnë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS