Ballina Etiketimet Proceseve

Etiketim: proceseve

​Propozim-aktakuza ndaj Thaçit e Veselit, Rama: Kosova u nënshtrohet proceseve të...

0
Në praktikën ndërkombëtare kjo është e pashembullt dhe kjo është përgjigjja që unë kam marrë nga disa vendas dhe të huaj, flas për ekspertë...

Aktakuzat ndaj Thaçit dhe Veselit/ Rama: Kosova u nënshtrohet proceseve të...

0
“Në praktikën ndërkombëtare kjo është e pashembullt dhe kjo është përgjigjja që unë kam marrë nga disa vendas dhe të huaj, flas për ekspertë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24