19.5 C
Tirana
E diel, 2 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Procedohen

Etiketim: procedohen

Emrat/ Keqtrajtuan fëmijët e jetimores, procedohen penalisht kujdestaret në Sarandë

0
Dy persona janë proceduar penalisht në Sarandë. Mësohet se shtetetaset Elisabeta Konomi dhe Lezina Basho pasi kanë keqtrajtuar 3 fëmijë brenda shtëpisë së fëmijëve. Njoftimi i...

Lojëra fati në lokal/ Arrestohen 2 persona në Shkodër, procedohen penalisht...

0
Dy persona janë arrestuar dhe nëntë të tjerë janë proceduar penalisht në Shkodër, pasi ushtronin lojëra fati në një lokal. Shtetasit me iniciale E. Z.,...

Zbulohet serra me kanabis, procedohen penalisht kryeplaku dhe roja i mjedisit...

0
Dy persona janë arrestuar në Bulqizë, pasi kujltivonin bimë kanabis. Shtetasit me inciale M. M. 61 vjeç, me detyrë kryeplak i fshatit Ballenjë dhe N....

Tentuan të korruptonin policinë në Tiranë, procedohen penalisht 6 shtetas në...

0
Policia Rrugore e Tiranës ka njoftuar sot se ka goditur gjashtë raste të tentativës për të korruptuar punonjësit e policisë, me qëllim shmangien e...

Vihen në pranga 6 shtetas dhe procedohen penalisht 2 të tjerë,...

0
6 persona janë vënë në pranga ndërsa 2 të tjerë janë proceduar penalisht për vepra të ndryshme penale.Policia e Tiranës bën me dije se...

Ndezën zjarr qëllimisht, procedohen penalisht 3 persona

0
Policia ka zbardhur 3 raste të zjarrvënies të qëllimshme dhe ka nisur hetimet për 3 persona.Në Dibër, u procedua penalisht 54-vjeçari i identifikuar me...

Fshehje të ardhurash dhe ndërtime pa leje, procedohen penalisht disa persona...

0
Disa persona janë proceduar penalisht ditën e sotme nga policia e Vlorës dhe Tiranës, për vepra penale të ndryshme penale.Burimet policore bëjnë me dije...

Protesta për rritjen e çmimeve në Lushnje, procedohen penalisht 13 qytetarë

0
Trembëdhjetë qytetarë janë proceduar penalisht në Lushnje pasi kanë bllokuar kalimin e automjeteve në të dy senset e lëvizjes në aksin rrugor Fier-Lushnjë, një...

I dënuari dhurata polices, procedohen 5 efektivë në Korçë për futjen...

0
Një i dënuar në burgun e Korçës është proceduar penalisht bashkë me pesë punonjës policie për futjen e sendeve të paligjshme në qeli. Pjesë...

Grumbullim kundër rregullave anti-Covid, procedohen 8 protestues të uzinës së Ballshit

0
Tetë protestues të uzinës së Ballshit, të cilët ishin pjesë e protestës para uzinës së Ballshit për të kërkuar rrogat e prapambetura janë proceduar...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS