Ballina Etiketimet Procedim

Etiketim: procedim

Përmet/ U kapën me 25 mijë paund të padeklaruara në kufi,...

0
Dy shtetas kosovarë u ndaluan në pikën kufitare ‘Tre Urat’ në Përmet pasi tentuan të fusnin brenda territorit shqiptar 25 mijë paund të padeklaruara. ...

Aksion në Durrës/ Kapen 4 persona për dhunë në familje, drogë,...

0
Nga aksioni policor në Durrës gjatë 24 orëve të fundit janë arrestuar 4 persona, 3 janë proceduar penalisht dhe një tjetër është shpallur në...

Hapën klabet e natës, gjoba dhe procedim penal për pronarët, shoqërohen...

0
Dy administratorë të klubeve të natës janë proceduar penalisht në Durrës pasi kanë hapur aktivitetin në kundërshtim me aktin normativ për koronavirusin. Bëhet fjalë...

Tiranë, policia: Shpërndamë dy tubime të paligjshme, procedim penal për 17...

0
Policia e Tiranës njofton se ka shpërndarë dy tubime të paligjshme të zhvilluara ditën e djeshme në rrugën “Abdi Toptani dhe në bulevardin “Dëshmorët...

Dhuna ndaj 15 vjeçarit, Prokuroria regjistron procedim penal ndaj policit

0
Prokuroria e Rrethit Gjyqësor Tirane ka regjistruar procedim penal per te evidentuar veprimet e dhunshme te kryera nga punonjësit e policisë se shtetit, për...

Shisnin heroinë në lokale, pranga dy shkodranëve, procedim 43-vjeçares – Lajmi...

0
Policia e Shkodrës ka arrestuar në flagrancë 2 shtetas dhe një grua ndiqet në gjendje të lirë. Gjatë operacionit është sekuestruar një sasi lënde...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24