fbpx
34 C
Tirana
E premte, 10 Korrik, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Priten

Etiketim: priten

Drejtuesit e FFK-së pritën përfaqësuesit e KFOR-it britanik 

0
Presidenti Agim Ademi dhe sekretari i përgjithshëm Eroll Salihu kanë pritur sot përfaqësuesit e KFOR-it nga kontingjenti britanik. Në këtë takim u bisedua për bashkëpunimin...

Lind gruaja e infektuar me koronavirus, priten rezultatet për foshnjën

0
Në Klinikën Gjinekologjike po trajtohet një grua e cila ka rezultuar pozitiv në testin për Covid-19. Pacientja nga regjioni i Prizrenit ka përfunduar lindjen...

Paqartësia për rindërtimin/ Durrës, pas protestave të njëpasnjëshme banorët priten nga...

0
Paqartësia për procesin e rindërtimit po karakterizon shumë banorë të Durrësit të dëmtuar nga tërmeti i 26 nëntorit. Për të disatën herë, banorët e...

Arrijnë turistët e parë në Shqipëri: Priten me lule dhe shampanjë...

0
Shqipëria ka hapur dyert për turistët në bregedetin e saj. Sot kanë arritur në aeroport turistët e parë të huaj, që janë pritur me...

Drejtuesit e KOK-ut pritën rektorin e UP-së

0
Drejtuesit e Komitetit Olimpik të Kosovës (KOK), presidenti Besim Hasani dhe sekretari i përgjithshëm, Shasivar Haxhijaj, kanë pritur sot drejtuesit e Universitetit të Prishtinës...

“S’kemi akoma një listë të kuqe”/ Klosi flet për turizmin pas...

0
Ndërsa situata e krijuar nga COVID -19 ka prekur sektorë të rëndësishëm të ekonomisë, sytë janë nga turizmi, si nj sektorët me potencialin më...

​Foshnja fle në qese amniotike, mjekët pritën shtatë minuta para se...

0
Lindja e trinjakëve është shumë e rrallë, dhe madje edhe më e rrallë kur lindin në qese amniotike. Gjatë lindjes së tri trinjakëve, mjeku Rodrigo...

Mot i paqendrueshëm të mërkurën, priten shira të imtë

0
Dita e mërkurë do të ndikohet nga kushte atmosferike të paqëndrueshme, njofton SHMU. Moti parashikohet me alternime kthjellimesh dhe vranësira. Reshjet e shiut do të...

Të parët në botë me 518 bare për 100 mijë banorë,...

0
Shumëkush habitet me numrin e lartë të kafeneve që ka në Shqipëri, që i gjen në çdo cep. Të dhënat zyrtare të INSTAT tregojnë...

Hapet sot biznesi – rekord i shqiptarëve, priten falimente në masë

0
Shumëkush habitet me numrin e lartë të kafeneve që ka në Shqipëri, që i gjen në çdo cep. Të dhënat zyrtare të INSTAT tregojnë...
- Advertisement -

ME TE SHIKUARAT

HOT NEWS