9.5 C
Tirana
E diel, 2 Prill, 2023
Ballina Etiketimet Prisni

Etiketim: prisni

“Prisni sa të dalë vendimi i apelit”- Edi Paloka reagon për...

0
Deputeti demokrat Edi Paloka ka reaguar në një status në rrjetet sociale në lidhje me situatën në Partinë Demokratike. Paloka shprehet se bashkimi i...

Mjaft më! Prisni masa të forta ndaj aplikacioneve kineze TikTok dhe...

0
Këshilltari i tregtisë në Shtëpinë e Bardhë, Peter Navarro, tha të dielën se ai mendon që Presidenti Donald Trump do të veprojë me vendosmëri...

Hani 5 arra dhe prisni 4 orë: Kjo është ajo që...

0
Hulumtimi i ri ka zbuluar se vetëm një grusht arra në ditë siguron mbrojtje të menjëhershme kundër sëmundjeve të zemrës. Konsumimi e rregullt do të...

Hani 5 arra dhe prisni 4 orë: Kjo është ajo që...

0
Hulumtimi i ri ka zbuluar se vetëm një grusht arra në ditë siguron mbrojtje të menjëhershme kundër sëmundjeve të zemrës. Konsumimi e rregullt do të...

Nëse po prisni një intervistë pune, mos u paraqitni pa i...

0
Aftësia për të shfaqur veten siç duhet është një aftësi e rëndësishme, veçanërisht gjatë një interviste pune. Kjo për faktin se punëdhënësit nuk marrin...

Evi Reçi: Kam shtuar 3 kg! Këtë verë mos prisni për...

0
Për Evi Reçin periudha e izolimit nuk e ka qenë si të tillë, për shkak të angazhimeve të shumta.  Moderatorja dhe këngëtarja tregon për...

8 simptomat për të kuptuar se po prisni binjakë

0
Në momentin që femrat marrin vesh që janë shtatzënë gjëja e parë që mendojnë është “A është një djalë apo vajzë? Ndërsa për faktin...

Më shpejt seç e prisni, mësoni kur Young Zerka do të...

0
Ashtu siç është paralajmëruar edhe më herët këngëtari i njohur shqiptar, Young Zerka në datë 29 nëntor, si dhuratë për festat  do të publikojë albumin...

Pas kësaj fotoje të Xhemi Shehut, të gjithë do doni t’i...

0
Baluket e prera gjatë këtij viti kanë qenë një nga trendet kryesore të modës. Të shumtë kanë qenë personazhet e ‘showbiz-it’ të huaj të...

Spiropali i pergjigjet Bashes: Ti e shumica jote imagjinare, duhet të...

0
Elisa Spiropali ka reaguar përmes një postimi në facebook lidhur me deklaratat e kryedemokratit Lulzim Basha. “Lulzim Basha dhe shumica e...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS