8.5 C
Tirana
E premte, 24 Mars, 2023
Ballina Etiketimet Prishtinës

Etiketim: Prishtinës

“Shpërthen” Albert Kastrati: Më ka shku jeta pas Prishtinës – kryesia...

0
Skuadra e Prishtinës ka humbur ndaj Trepçës 89′ në stadiumin “Riza Lushta”. Kjo humbje nuk është pritur aspak mirë nga “Tigri”, ish kryetari i “Plisave”...

Ky është komandanti i UÇK-së në petkun e Prishtinës në vitin...

0
Për gjeneratat që kanë lindur nag viti 1992 e këndej nuk e kanë idenë as që e dinë se Sylejman Selimi, ish komandant i Shtabit...

Në vitin 1999 e tëra Kosova në këmbë, ja çfarë kishte...

0
Me 23 korrik të vitit 1999, festë futbolli në stadiumin e Prishtinës (sot “Fadil Vokrri). E tërë Kosova në këmbë! Mbi 20 mijë shikues ia...

Vizita e Bashës në Kosovë/ Homazhe në varrin e Rugovës dhe...

0
Kreu demokrat Lulzim Basha në ditën e dytë të vizitës në Kosovë bëri homazhe në varrin e presidentit Ibrahim Rugova, ku vendosi kurora me...

Drejtorit të FC Prishtinës nuk i pëlqejnë deklaratat e Shurdhanit

0
Në kuadër të xhiros së 30-të në Superligën e Kosovës në futboll, sot u zhvilluan dy ndeshje tejet interesante. Fillimisht, Gjilani mposhti Drenicën në shtëpi...

Kryetrajneri i Prishtinës: Gjasat na janë zvogëluar

0
Kanë përfunduar dy ndeshjet e sotme në IPKO Superligën e Kosovës në futboll. Drita ka arritur të marr një pikë të madhe në kryeqytet, pasi...

Kabashi i Ballkanit: Super derbi, sot jam tifoz i zjarrtë i...

0
Skuadra e Prishtinës po luan aktualisht derbin ndaj Dritës. Prishtina dhe Drita po luajnë në stadiumin e Fadil Vokrri në Prishtinë, ku aktualisht Prishtina po...

Kapiteni i Shqipërisë në mbrojtje të Trajnerit të Prishtinës: Turp për...

0
Imazhet që solli përfundimi i ndeshjes futbollistike Gjilani – Prishtina (2:1) ka shqetësuar jo vetëm opinionin futbolldashës në Kosovë por tashmë ka kaluar edhe...

Reagon edhe Gjilani: Ngjarjet në fund të takimit nuk e zbehin...

0
Pas zhvillimeve të djeshme në ndeshjen, Gjilani – Prishtina, skuadra vendase ka dalë sot me një reagim zyrtar. SC Gjilani shkruan se është përkujdesur të...

Futbollisti i Prishtinës: Titullin nuk e humbëm në fushë, na e...

0
Futbollisti i Prishtinës, Armend Thaçi, është i zhgënjyer jo nga humbja me 2:1 nga Gjilani, por me atë çfarë ndodhi në fushë dhe pas...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS