19.5 C
Tirana
E hënë, 26 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Princi Harry

Etiketim: Princi Harry

Mbretëresha Elizabeth do ta shohë për herë të parë vajzën e Meghan Markle dhe princit Harry të sh…

Mbretëresha Elizabeth do ta shohë për herë të parë vajzën e...

0
Mbretëresha Elizabeth II më në fund do të ketë mundësinë të takojë Lilibetin e vogël, vajzën e princit Harry dhe Meghan Markle.Është planifikuar që...
Meghan Markle nuk përmbahet ndaj Princit Harry, e puthë dhe më pas kujdeset t’ia fshijë buzëkuqin…

Meghan Markle nuk përmbahet ndaj Princit Harry, e puthë dhe më...

0
Meghan Markle iu bashkua Princit Harry në një garë kuajsh.Dukesha e Sussex-it, 40 vjeçe, u pa me një kapelë të zezë, bluzë bardhë e...
Trump kritikon ashpër Harryn dhe Meghan Markle: Të parespekueshëm, Mbretëresha duhet t’jua heqë m…

Trump kritikon ashpër Harryn dhe Meghan Markle: Të parespekueshëm, Mbretëresha duhet...

0
Donald Trump ka kritikuar zgjedhjen 'e tmerrshme' të Princit Harry për të mos qenë prezent në ceremoninë përkujtimore të gjyshit të tij, Princit Philip,...
Meghan Markle merr vëmendjen në Hagë, teksa shfaqet me veshje në vlerë mbi 10 mijë euro

Meghan Markle merr vëmendjen në Hagë, teksa shfaqet me veshje në...

0
Meghan Markle veshi një veshje me produkte nga tre stilistë të ndryshëm, e cila në total mendohet se vlen mbi 8,600 funte (10,300 euro)...
Princi Harry tregon detaje nga takimi i fshehtë me Mbretëreshën Elizabeth II

Princi Harry tregon detaje nga takimi i fshehtë me Mbretëreshën Elizabeth...

0
Princi Harry ka dhënë një pasqyrë të vogël në një nga takimet e tij të para ballë për ballë me Mbretëreshën Elizabeth II që...
Princi Harry thotë se po sigurohet që Mbretëresha Elizabeth II të ketë njerëzit e duhur rreth saj

Princi Harry thotë se po sigurohet që Mbretëresha Elizabeth II të...

0
Princi Harry mund të mos jetojë më në Mbretërinë e Bashkuar, por ai ende po sigurohet që gjyshja e tij, Mbretëresha Elizabeth II, të...
Momenti kur Princi Harry reagon me shpejtësi pasi dora e tij përjetoi elektricitet kur u përshënd…

Momenti kur Princi Harry reagon me shpejtësi pasi dora e tij...

0
Princi Harry dhe Meghan Markle ndodhen këto ditë në Holandë për Lojërat Invictus.Një video e publikuar së fundmi në Twitter tregon Dukën 37-vjeçar të...
Meghan Markle mori vëmendje me paraqitjen në Lojërat Invictus, hoqi pallton ‘Valentino’ dhe ia dh…

Meghan Markle mori vëmendje me paraqitjen në Lojërat Invictus, hoqi pallton...

0
Meghan Markle po vlerësohet për gjestin e saj pasi i dha pallton një nëne që mbante një fëmijë, ndërsa bëri paraqitjen e parë në...
Më se të mirëpritur në Evropë, Princi Harry dhe Meghan Markle shfaqin një kimi të jashtëzakonshme…

Më se të mirëpritur në Evropë, Princi Harry dhe Meghan Markle...

0
Harry dhe Meghan shkëmbyen një puthje intime në skenë në ceremoninë e hapjes së Lojërave Invictus të shtunën mbrëma - përpara se princi emocional...
Meghan Markle ‘pikon’ në diamante – Dukesha e Sussexit shfaqet me aksesorë në vlerë mijëra euro g…

Meghan Markle ‘pikon’ në diamante – Dukesha e Sussexit shfaqet me...

0
Meghan Markle dukej mishërimi i elegancës të shtunën teksa mori pjesë në ceremoninë e hapjes së Lojërave Invictus në Hagë.Dukesha e Sussex-it, 40 vjeçe,...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS