9.5 C
Tirana
E diel, 2 Prill, 2023
Ballina Etiketimet Prifti

Etiketim: Prifti

Mjeku Prifti, Gjykatës së Apelit: Nuk prish provat duke operuar qytetarët...

0
Vendi aktualisht vuan mungesën e mjekëve dhe për më tepër të specializuar. Sakaq disa akuza ndaj mjekut Edvin Prifti po e pengojnë të vijoj punën...

Thellohet skandali/ Enkela Prifti dhe Albert Dervishi, 2 zyrtarët e Policisë...

0
Në kupolën drejtuese të Policisë së Shtetit, institucioni që duhet të jetë garant për zbatimin e ligjit, ka zyrtarë që e shkelin hapur atë.Zv....

“Shkova për t’u rrëfyer…”/ Tronditëse në Greqi, prifti përdhunon të miturën...

0
Një ngjarje tronditëse është zbardhur në kryeqytetin grek ku një e mitur është përdhunuar nga prifti. Mediat greke kanë nxjerrë detaje nga ngjarja dhe...

“Shkencëtarët kanë zbuluar çelësin e trajtimit të virusit”- Prof.Edvin Prifti tregon...

0
Mjeku i njohur kardiokirurg, prof. Edvin Prifi jep një lajm të mirë. Ai thotë se shkencëtarët në Romë janë një hap drejt trajtimit të...

Mohoi koronavirusin, prifti rus merr peng me armë manastirin e grave...

0
Një prift rus mohues i koronavirusit, ka bastisur manastirin nga i cili ishte përjashtuar duke u rikthyer i shoqëruar nga roje të armatosura. ...

Prifti rus mohues i koronavirusit merr peng me armë manastirin pas...

0
Një prift rus mohues i koronavirusit, ka bastisur manastirin nga i cili ishte përjashtuar duke u rikthyer i shoqëruar nga roje të armatosura. Prifti...

Mbyllja e RTV Ora, Prifti: Mendësi e sëmurë, qeveria është kundra...

0
I ftuar në emisionin Ekopolitkë në RTV Ora nga gazetari Besart Kadia, ekonomisti Rezart Prifti se vendimi për mbylljen e televizionit ORA fillon nga...

Endri Prifti: I harrova 50 mije eurot ne loto, me kane...

0
I ftuar në “Ftesë n 5” me Bieta Sulon, Endri Prifti jo vetëm sqaroi të vërtetën e statusit në të cilin...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS