18.5 C
Tirana
E mërkurë, 5 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Prezantojn

Etiketim: prezantojn

Xiaomi dhe Leica në korrik prezantojnë telefonin e ri të mençur

0
Pas partneritetit me Sharp  dhe Huawei, kompania Leica po bashkëpunon me Xiaomi me të cilin në korrik do të prezantojë telefonin e ri të...

Ronaldo dhe Georgina prezantojnë emrin e vajzës përmes një foto me...

0
BRITANI- Pas hidhërimit që përjetuan për humbjen e djalit binjak, Cristiano Ronaldo dhe partnerja e tij Georgina Rodriguez kanë konfirmuar emrin e vajzës së...

Dogana dhe IFC prezantojn studimin për kohën e zhdoganimit të mallrave

0
Korporata Financiare Ndërkombëtare (IFC) pjesë e Bankës Botërore në bashkëpunim me Doganën e Kosovës prezantojnë një studim i cili ka matur kohën e zhdoganimit...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS