17.5 C
Tirana
E premte, 24 Mars, 2023
Ballina Etiketimet Prestigjiozja

Etiketim: Prestigjiozja

E KRYER! Prestigjiozja spanjolle zbulon vendimin e Mbappe për të ardhmen

0
Sulmuesi francez së shpejti do të komunikojë zyrtarisht vendimin e tij, pas disa muajsh deklaratash dhe thashethemesh për rinovimin e tij. I cilësuar si...
Prestigjiozja britanike ‘Metro’ e cilëson befasi eliminimin e Shqipërisë në gjysmëfinalen e Eurov…

Prestigjiozja britanike ‘Metro’ e cilëson befasi eliminimin e Shqipërisë në gjysmëfinalen...

0
Nata e parë gjysmëfinale e Eurovision 2022 përfundoi me një kthesë të papritur, pasi të preferuarit e fansave, Shqipëria, Letonia dhe Austria - ishin...

Braziliani Ronaldo si idhull dhe Flo si mentor; prestigjiozja italiane i...

0
Prestigjiozja sportive italiane "Gazzetta dello Sport" i ka kushtuar një shkrim të veçantë sulmuesit tonë të kombëtares, Armando Broja. Duke e trajtuar si personazh...

Prestigjiozja angleze befason për Rashicën

0
Milot Rashica mund të jetë zëvendësues i Jadon Sanchos te Borussia Dortmund. Përpjekjet e vazhdueshme të Manchester United për të nënshkruar me Jadon Sanchon këtë verë, kanë aktivizuar Borussia Dortmundin, për t’u vënë në...

Prestigjiozja “Vogue”: Dua Lipa po e mban gjallë trendin e parzmores

0
Gjatë këtij viti, shumë meshkuj të Hollywood-it kishin marrë guximin të shfaqeshin në tapet të kuq me parzmore. Ky trend ishte inspiruar fillimisht nga Timothee...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS