19.5 C
Tirana
E mërkurë, 22 Mars, 2023
Ballina Etiketimet Presin

Etiketim: presin

Çfarë presin nga Rama pas protestave të opozitës, përgjigjet Belind Këlliçi

0
Një protestë e përmasave të mëdha ishte ajo që u mbajt në 7 korrik. Ashtu edhe siç ishte paralajmëruar kjo protestë mesa duket ‘i...

Mike Pompeo, ish drejtori i CIA-s ndodhet në Tiranë, e mirëpresin...

0
Ish Sekretari i Shtetit të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, dhe ish drejtori i CIA-s ndodhet në Tiranë. Mikëpritës të tij janë kryetari i...

Deklarata e Ramës se shqiptarët mezi presin të shohin Metën në...

0
Këshilltari i Presidentit Ilir Meta ka reaguar ndaj deklaratave që bëri këtë të shtunë në Asamblenë e PS-së, kryeministri Edi Rama.Kreu i qeverisë hodhi sërish...

Parashikimi i motit për 5 ditë, këto temperatura na presin

0
Nga fundjava më ngrohtë e më shumë diell.22.04.2022 - Të reshurat lokale që paraqiten sonte natën, vazhdojnë vende-vende edhe herët në mëngjes të shtunën....
Babai i David Beckham dhe bashkëshortja e tij presin taksin për tu larguar nga dasma e nipit – te…

Babai i David Beckham dhe bashkëshortja e tij presin taksin për...

0
Dasma e Brooklyn Beckham me Nicola Peltz ishte një shpërthim i pasurisë, me të ftuar të famshëm dhe vëmendje të madhe mediatike.Dhe ndërsa shumica...

Horror në Lezhë/ Hajdutët u presin kokat bagëtive dhe më pas...

0
Katër familje në Torovicë të Lezhës kanë rënë pre e vjedhjeve gjatë natës së mbrëmshme, ku mësohet se hajdutët kanë hyrë dhe u kanë...

Mbledhja e Komisionit të Rithemelimit në selinë e PD-së, mbërrin Berisha!...

0
Pas mbledhjes pasditen e sotme, ish-kryeministri Sali Berisha ka thërritur në një tjetër takim Komisionin e Rithemelimit në selinë e PD-së. Berisha ka mbërritur...

Te PSG janë të qetë, nuk presin oferta nga Barcelona për...

0
PSG nuk janë të shqetësuar për Neymar JR. Si çdo herë para merkatos viteve të fundit, edhe kësaj radhe emri i Neymar JR lidhet me...

Bllokohet kufiri me Greqinë, qytetarët shqiptarë presin procedurat me orë të...

0
Prej mesnatës së djeshme, shumë qytetarë që zotërojnë një mjet identifikimi grek apo i përkasin komunitetit homogjen në Shqipëri kanë tentuar që të hyjnë...

‘Pandemia në Shqipëri po përkeqësohet’, VOA: Autoritetet nuk presin përmirësim, përkundrazi

0
Në Shqipëri situata e epidemisë së Covid-19 po përkeqësohet. Në 24 orët e fundit u rregjistrua një rekord rastesh të reja me 117 të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS