19.5 C
Tirana
E hënë, 26 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Presidenti

Etiketim: Presidenti

Ilir Meta i referohet Abc24: Ndal skemave mashtruese të Arben Meskutit...

0
Presidenti Ilir Meta duke marre shkas nga investigimet e njëpasnjëshme të abc24.al në lidhje me skemën e mashtrimit të Arben Meskutit sot u është...

Akt mafioz në Itali/ Kërcënohet presidenti i klubit të Serie A,...

0
Presidenti i Leçes në Serie A, Saverio Sticchi Damiani është kërcënuar mëngjesin e sotëm. Në pallatin ku banon juristi i njohur janë gjetur dy...

E papritur, presidenti amerikan Biden “braktis“ G7-ën më shpejt nga parashikimi

0
Nga Bavaria në Spanjë. Në këtë mënyrë presidenti amerikn Joe Biden është larguar më herët nga parasjikimet nga samite I G7-ës në Gjermani. Moti...

Rama pëplaset me Vuçiç, Presidenti i Serbisë: E ashtuquajtura Kosovë, Kryeministri:...

0
Kryeministri Edi Rama dhe Presidentin Aleksandër Vuçiç janë përplasur në lidhje me Kosovën në Bruksel. Vuçiç përdori ironinë kur tha “e ashtuquajtura Kosovë”, ndërsa...

Berisha për zgjedhjen e presidentit të ri: Rama vendosi pushtetin e...

0
Kreu i PD-së, Sali Berisha është duke mbajtur komunikimin e përjavshëm këtë të premte e gazetarët. Berisha tha se me datën 6 qershor me votën...

A e përçau presidenti i ri Ilir Metën dhe Berishën? Elisa...

0
Ministrja e Shtetit për Marrëdhënien me Parlamentin, Elisa Spiropali ka deklaruar se presidenti i ri është figura e duhur për institucionin e Presidencës.Ndërsa e...

Presidenti i ri, Shehi: Rama zgjodhi dikë që nuk do t’i...

0
Deputeti Dashamir Shehi, i ftuar në emisionin "Të Paekspozuarit" u shpreh se Kryeministri Edi Rama me zgjedhjen e Bajram Begajt si President ka zgjedhur...

Presidenti i ri/ Analisti: Ishte surprizë, nuk donin të përbaltnin emrin

0
Analisti Paltor Nesturi thotë se zgjedhja e presidentit të ri të vendit, ishte suprizë.Në studion e "Quo Vadis" në Vizion Plus, Nesturi theksoi se...

Emërimet në KED/ Meta letër Artan Lames: Jepni informacion për kandidatët

0
Presidenti Meta i ka dërguar letër Drejtorit të Përgjithshëm të Agjensisë Shterërore të Kadastrës, Artan Lame, ja se , ja se çfarë i kërkon: Siç...

Ish-Presidenti Alfred Moisiu takim me kreun e ri të shtetit, Bajram...

0
Presidenti i ri i vendit votuar me 78 vota nga Kuvendi i Shqipërisë, Bajram Begaj ka zhvilluar një takim jozyrtar me ish-presidentin Alfred Moisiu.I...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS