22.5 C
Tirana
E premte, 19 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Presidenti i Shqipërisë

Etiketim: Presidenti i Shqipërisë

Meta: Lidhja e Prizrenit mbetet vepër e gjallë frymëzuese për të...

0
Presidenti e Republikës së Shqipërisë, Ilir Meta, në 144 vjetorin e Lidhjes së Prizrenit, ka thënë se kjo mbetet një vepër e gjallë frymëzuese,...

Meta pret Presidentin e ri Bajram Begaj: Suksese në detyrën e...

0
Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta ka njoftuar sot se ka pasur një takim me Presidentin e zgjedhur, Bajram Begaj.Në një postim në Facebook, Meta...

Berisha: Dekreti i Metës për Bajram Begajn është i pavlefshëm

0
Kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha ka bojkotuar votimin për kandidaturën e Bajram Begajt, për President të Republikës që po mbahet në Kuvend.Gjatë deklaratës...

Si e mori lajmin se është kandidat për president të Shqipërisë,...

0
Kandidati i Partisë Socialiste për president të Shqipërisë thotë se lajmi për të qenë në krye të shtetit për pesë vitet e ardhshme ishte...

Bajram Begaj kandidat për president, Meta: Do të respektoj çdo vendim...

0
Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta është në ndjekje të procedurës për kandidatin për president Bajram Begaj dhe do të respektojë çdo vendim të Kuvendit...

Sot zgjidhet presidenti i ri i Shqipërisë – deklarata e Metës,...

0
Kuvendi i Shqipërisë sot në orën 18:00 pritet të votojë për presidentin e ri.Një ditë më parë Bajram Begaj, u propozua si kandidat për...

Meta i hap rrugë Bajram Begajt drejt Presidencës, nënshkruan ‘live’ lirimin...

0
Presidenti Ilir Meta ka firmos lirimin nga detyra e shefit të Shtabit të Përgjithshëm, Bajram Begajt, duke i hapur kështu rrugë kandidimit për president.Meta...

Kush është Bajram Begaj, kandidati i propozuar për President të Shqipërisë

0
Në vitin 2020, Bajram Begaj mori rolin e Shefit të Shtabit të Përgjithshëm të Forcave të Armatosura Shqiptare. Ai më parë shërbeu si Komandant...

Meta në Turqi, merr pjesë në një forum ekonomik

0
Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta po merr pjesë në një forum ekonomik në Turqi.Meta në një postim në Facebook shkruan se në Forumin "Türkiye...

PS pritet të propozojë sot kandidatin për Presidentin e ri të...

0
Sot pritet të bëhet publik kandidati që Partia Socialiste do të propozojë dhe mesa duket do të votojë për President të Shqipërisë.Sekretari i Përgjithshëm...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS