19.5 C
Tirana
E hënë, 26 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Preshevës

Etiketim: Preshevës

Rama mesazh për zgjedhjet në Luginën e Preshevës: Bashkimi i votës...

0
Kryeministri Edi Rama me anë të një postimi në Tëitter ka reaguar në lidhje me zgjedhjet në Luginën e Preshevës. Rama ka uruar për...

Cakaj takon Arifin: Me qendrim të unifikuar do ta bejmë më...

0
Gjatë qëndrimit në Preshevë, Ministri në detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj, zhvilloi një takim me Kryetarin e Komunës së Preshevës,...

Cakaj nis vizitën në Luginën e Preshevës: Bashkë në çdo rrethanë,...

0
Ministri në detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj, ndodhet në Luginën e Preshevës, ku po zhvillon një vizitë zyrtare tre ditore....

Partitë shqiptare në Luginën e Preshevës me listë të përbashkët në...

0
Deputetja e Partisë Socialiste, Mimi Kodheli, njëkohësisht kryetare e komisionit për Politikën e Jashtme përgëzoi sot të gjithë përfaqësuesit e forcave politike në Luginën...

Lugina e Preshevës me listë të përbashkët në zgjedhje, Meta: Pjesëmarrja...

0
Zgjedhjet parlamentare dhe lokale në Serbi do të mbahen më 21 qershor. Presidenti Ilir Meta ka përshëndetur vendimin e 5 partive politike shqiptare në komunat...

Lugina e Preshevës me listë të përbashkët në zgjedhje, Meta: Pjesëmarrja...

0
Zgjedhjet parlamentare dhe lokale në Serbi do të mbahen më 21 qershor. Presidenti Ilir Meta ka përshëndetur vendimin e 5 partive politike shqiptare në...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS