Ballina Etiketimet Presh

Etiketim: Presh

Fasule e rrahur: Gjellë e preferuar e vjetër shtëpiake!

0
Fasulja më e mirë për këtë gjellë është fasulja e Tetovës Nevojiten: ▪ një kilogram fasule Tetove, ▪ 3 – 4 qepë, ▪ disa thelpinj hudhre, ▪ një fletë...

“Këta mender lidera kanë fluturuar me presh në b*thë”, Murrizi lëshon...

0
Myslim Murrizi ka folur sërish lidhur me ndryshimet kushtetuese të propozuara nga 29 deputetët e opozitës parlamentare. Kreu i grupit parlamentar demokrat, shprehet i vendosur...

Sallata me Ullinj, Presh dhe Speca djegës, sallata e shëndetit të...

0
Një sallatë e shijshme, e lehtë dhe fantastike në vlera ushqyese. Përgatitet brenda një kohe shumë të shkurtër dhe është ideale për të shoqëruar...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24