14.5 C
Tirana
E mërkurë, 28 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Presë

Etiketim: presë

Luiz planifikon t’i presë flokët: S’mund të bëhem trajner më këtë...

0
Mbrojtësi i Arsenalit, David Luiz, ka bërë të ditur se ai do t’i presë flokët nëse e nis karrierës si trajner, mirëpo bashkëlojtarët e...

Barella është gati, Lukaku duhet të presë

0
Interi mund të marrë frymë lirshëm. Për ndeshjen kundër Romës, Interi do të ketë të gatshëm mesfushorin Nicolo Barella, i cili ka munguar në katër...

Perez: “Mbappe duhet të presë!”

0
Florentino Perez ndihet krenar për Realin e tij. Presidenti i “Los Blancos”, i mallëngjyer nga arritja e skuadrës së drejtuar nga Zinedine Zidane, bëri disa...

Mbappe mund të presë

0
Florentino Perez ndihet krenar për Realin e Tij. Presidenti i “Los Blancos”, i mallëngjyer nga arritja e skuadrës së drejtuar nga Zinedine Zidane, bëri...

Top Story/ Një bujtinë duhet të presë 10 turistë në ditë,...

0
Le të analizojmë më me detaje shpenzimet e detyrueshme mujore që ka një bujtinë në veri të vendit. Do të marrim në shqyrtim një...

Bayerni vazhdon ecurinë e fitoreve, por duhet të presë për ta...

0
Bayern Munichu arriti të marrë fitore me rezultat 2:1 kundër Borussia Monchengladbachut në ndeshjen e zhvilluar në Allianz Arena, mirëpo do të duhet të...

UEFA zgjedh qytetin që do presë ndeshjet e Championsit, zyrtarizimi pritet...

0
Pas tërheqjes së Stambollit nga zhvillimi i finales së Ligës së Kampionëve, UEFA duket se ka vendosur që të transferojë ndeshjet e mbetura të...

Të parët janë fëmijët e mi, pjesa tjetër e botës mund...

0
Fëmijët e mi janë të parët, pjesa tjetër e botës mund të presë. Kështu është dhe ka për të qenë gjithmonë. Fëmijët janë ylli...

Zbulohet emri i qenit hero të ushtrisë amerikane, Trump do ta...

0
Një qen i ushtrisë amerikane, i kthyer në simbolin e sulmit të suksesshëm kundër liderit të grupit Shteti Islamik (ISIS), Abou al-Baghdadi, do të...

Të parët janë fëmijët e mi, pjesa tjetër e botës mund...

0
Fëmijët e mi janë të parët, pjesa tjetër e botës mund të presë. Kështu është dhe ka për të qenë gjithmonë. Fëmijët janë ylli...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS