19.5 C
Tirana
E diel, 2 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Prekëse

Etiketim: prekëse

Pamje prekëse! Mjekët i thanë se nëna po i vdiste nga...

0
Kjo pandemi, përpos të gjithave na ka kushtëzuar që t’i japim lamtumirën e fundit të dashurve tanë. Nuk janë të paktat rastet, ku...

Video prekëse! Momenti kur ketri i etur i kërkon ujë fëmijës

0
Videoja e një ketri duke i drejtuar duart një djali për t’i kërkuar ujë, është duke bërë xhiron e botës. Ketri i vogël ngjyrë...

Pamjet prekëse kur familja e Naya Rivera-s viziton liqenin ku aktorja...

0
Familja e aktores Naya Rivera e kaloi një pjesë të ditës në liqenin Piru, ku 33-vjeçarja humbi gjurmët 4 ditë më parë. Pamjet prekëse...

Letra prekëse e Valonit

0
Mesfushori kosovar, Valon Berisha është transferuar nga Lazio në ligën franceze tek Reims, shkruan Insporti. Berisha i është bashkuar ekipit të Arbër Zenelit për rreth...

Prekëse/ Shpëtoi djalin e vajzën nga ndërtesa që po digjej, gruaja...

0
Një burrë në SHBA është konsideruar hero, pasi shpëtoi një vogëlush, i cilI u hodh nga një ndërtesë që ishte përfshirë nga flakët. Marine...

Naser Rafuna shkruan fjalët më prekëse në ditëlindjen e djalit të...

0
Sot është një ditë e veçantë për aktorin Naser Rafuna, pasi djali i tij i vetëm po feston ditëlindjen. këtë e ka bërë të ditur...

Shenjat më prekëse dhe ato më ironike të Zodiakut

0
Yjet ndikojnë në karakteristikat e personalitetit tonë dhe kështu, tiparet e karakterit tonë, varen nga data e lindjes. Në këtë mënyrë është e mundur...

Prekëse/ Mendoi se abortoi, por vajza ia doli të mbijetonte, nënë...

0
Një nënë në SHBA, e cila besonte se  kishte abortuar të bijën, ka mësuar së fundmi se ajo është gjallë. Më shumë se tre...

Yllka Gashi shkruan fjalë prekëse për babain e saj: Burri me...

0
Aktorja, Yllka Gashi e ka uruar babain e saj me rastin e ditës së babait Përveç fotografive të publikuara në Instagram, ajo shkroi edhe disa...

“Mëngjes i shenjtë”/ Rama nxjerr pamjet prekëse nga Kisha e Laçit

0
Kryeministri Edi Rama ka zgjedhur që mëngjesin e sotëm të publikojë një video nga  “Kisha e Shna Ndout”, teksa besimtarët katolikë kaluan mbrëmjen e...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS