16.5 C
Tirana
E diel, 2 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Prek

Etiketim: prek

Futbollisti anglez kapet me ishin e Justin Bieber pasi ndahet nga...

0
Futbollisti anglez kapet me ishin e Justin Bieber pasi ndahet nga vajza e Pep Guardiolës: E prek nga të pasmet!

Pse një polic të prek gjithmonë makinën kur të ndalon? Përgjigjja...

0
Kur policia rrugore ju ndalon, ata afrohen nga mbrapa dhe ju mund të shihni në pasqyrën e pasme se si polici prek bagazhin ose...
Beniada me dedikim prekës pas vdekjes së ish-presidentit të Shqipërisë, Bujar Nishani: Askush nuk…

Beniada me dedikim prekës pas vdekjes së ish-presidentit të Shqipërisë, Bujar...

0
Ditën e sotme (e shtunë) ka ndërruar jetë ish-presidenti i Republikës së Shqipërisë, Bujar Nishani.Siç raporton, ai prej më shumë se një muaji u...

Virusi që prek fëmijët, flet eksperti i Shëndetit Publik në Londër

0
Eksperti i Shëndetit Publik në Londër, Lajdon Shapo, foli në edicionin e lajmeve në MCN TV lidhur me alarmin për adenovirusin, që prek fëmijët...
Motra e Cristiano Ronaldos, Katia Aveiro bën postimin prekës pasi futbollisti njoftoi se foshnja …

Motra e Cristiano Ronaldos, Katia Aveiro bën postimin prekës pasi futbollisti...

0
Motra e Cristiano Ronaldos ka postuar një letër të hapur emocionuese duke iu referuar babait të tyre të ndjerë pasi futbollisti zbuloi tragjikisht se...

Rrjeti i Downing Street dyshohet se u prek me një spyware,...

0
Sistemet kompjuterike të Downing Street dhe Foreign Office dyshohet se ishin prekur me spyware, sipas një grupi hetimor kanadez.Sipas medieve të huaja, Citizen Lab...
John Travolta me dedikim prekës për djalin e tij të ndjerë, Jett në atë që do të ishte ditëlindja…

John Travolta me dedikim prekës për djalin e tij të ndjerë,...

0
John Travolta e ka kujtuar djalin e tij të ndjerë, Jett, në atë që do të ishte ditëlindja e tij e 30-të të enjten...
Me një shkrim prekës e duke qarë, Ronela Hajati: Po bëj gjithçka që mundem, jam në një periudhë s…

Me një shkrim prekës e duke qarë, Ronela Hajati: Po bëj...

0
Ronela Hajati siç tashmë dihet do të përfaqësojë Shqipërinë në "Eurovision 2022".Derisa kanë mbetur edhe pak ditë deri te gara më e madhe, artistja...
John Travolta me dedikim prekës për Bruce Willis, i cili njoftoi largimin nga aktrimi pas diagnos…

John Travolta me dedikim prekës për Bruce Willis, i cili njoftoi...

0
John Travolta i ka bërë një dedikim prekës Bruce Willis, i cili ka njoftuar largimin nga aktrimi për shkak të një sëmundje të quajtur...

Kriza e çmimeve prek turizmin në Shqipëri

0
Kontratat e parapaguara nga turistët e huaj, që në një kohë normale përbëjnë një garanci për turizmin vendas, janë vënë në rrezik nga shtrenjtimi...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS