18.5 C
Tirana
E martë, 27 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Pre

Etiketim: pre

“Dua të të ndihmoj”, si ra pre e mashtrimit 15-vjeçarja dhe...

0
“Po më dukesh vajzë e mirë dhe dua të të ndihmoj”, ky ishte premtimi që i ishte bërë vajzës me inicialet A.H., 15 vjeçe,...

Shtyhet seanca e parë në Apel për Enkeleda Hoxhën, shkak mungesa...

0
Seanca e Parë në Apel ndaj ish-gjyqtares së Krujës, Enkeleda Hoxha ka dështuar. Burime për median bëjnë me dije se seanca është shtyrë, pasi gjyqtarja...
Shakira rikthehet për herë të parë në rrjetet sociale pas konfirmimit të ndarjes nga partneri pre…

Shakira rikthehet për herë të parë në rrjetet sociale pas konfirmimit...

0
Shakira ka thyer heshtjen e saj në rrjetet sociale pasi njoftoi ndarjen e saj nga mbrojtësi i Barcelonës, Gerard Pique pas 11 vitesh së...

Atentati ndaj Blerim Preçit në Lezhë, flet 28-vjeçari: Nuk kemi konflikte

0
Atentati me armë zjarri i një nate më parë në Lezhë ndaj Blerim Preçit vijon të mbetet pa autor. Gjatë natës policia ka ushtruar...
Akuzohen me mesazhe ofenduese se janë pre e sadizmit monstruoz “Dubai Porta Potty”, reagojnë këng…

Akuzohen me mesazhe ofenduese se janë pre e sadizmit monstruoz “Dubai...

0
Kohëve të fundit është raportuar në media ndërkombëtare dhe është folur në rrjetet sociale për një fenomen të shpifur që thuhet se ekziston në...

Preçi: Legalizimi i kanabisit, presion i grupeve kriminale. Do të dëmtohet...

0
Ekspertët e ekonomisë e shikojnë si të rrezikshme idenë e kryeministrit për legalizimin e kanabisit për përdorim mjekësor. Zef Preçi thotë se ky vendim...

Preç Zogaj i del në mbrojtje Yuri Kim: 6 marsi nuk...

0
Ndërkohë që një pjesë e madhe e komentartorëve e kanë analizuar rezultatin e zgjedhjeve të 6 marsit si një fitore të Berishës ndaj Bashës,...

Kur Hajrullah Tërnava i bërtet komandantit serb Petroviq: Po ta jap...

0
Vitet e 90-ta janë vitet më të errëta për popullin shqiptar të Kosovës. Serbia pushton Kosovën,  përjashton punëtorët shqiptar nga puna, dëbon studentët nga...

“Mos bini pre e idiotësive”/ Tritan Kalo: Koronavirusi ekziston, duhet marrë...

0
Përmes një postimi në Facebook, mjeku Tritan Kalo bën thirrje të mos biem pre e atyre që i cilëson si idiotësi të mosekzistencës së...

“Mos bini pre e idiotësive”, “shpërthen” mjeku i njohur: Koronavirusi ekziston...

0
Mëngjesin e sotëm, mjeku i njohur Tritan Kalo, u është kthyer ashpër qytetarëve, duke iu thënë të mos bien pre të idiotësirave se koronavirusi...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS