Ballina Etiketimet Prapanic

Etiketim: prapanic

Vajza bën deklaratën e fortë: Pique më thoshte ‘sa e ke...

0
Spanjë- Lajmi se Shakira dhe Gerard Pique po divorcohen për shkak të tradhtisë së këtij të fundit ka qarkulluar në internet 24 orët e...

‘Iu treguam prapanicën.’; Marcello Lipi tregon çmendurinë e Botërorit 2006, para...

0
Marcello Lippi shpjegon pse fitorja e Kupës së Botës 2006 me Italinë bëri që tifozët të qanin dhe lojtarët axurr të ulnin pantallonat e...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24