10.5 C
Tirana
E hënë, 30 Janar, 2023
Ballina Etiketimet Pranoje

Etiketim: pranoje

Petkov në ikje: Maqedonia e Veriut të pranojë propozimin francez

0
Në prag të dorëheqjes të hënën dhe përballë zgjedhjeve të reja, Kiril Petkov kërkon marrëveshje për t’i dhënë fund mosmarrëveshjes me Maqedoninë e Veriut Kryeministri...

Sanchez duhet të pranojë zbritje page, nëse dëshiron të qëndrojë në...

0
Interi ka vendosur të blejë në mënyrë përfundimtare Alexis Sanchez. Kiliani ka bërë mirë në ndeshjet e fundit dhe pas dëmtimit po tregon vlerat...

​RussiaToday është medie e ndyrë, ‘Apple’ ta pranojë Kosovën në hartë

0
“Dirty media” konsiderohet “Russia Today” nga komuniteti i artistëve kosovarë. Kjo ishte njëra nga mesazhet e dërguara sot në botë nga Prishtina, me rastin...

Pogba duhet të pranojë

0
Juventusi raportohet se i ka treguar Paul Pogbas se duhet të pranojë ulje page nëse ai do të largohet nga Manchester Unitedi në drejtim...

Çifti hollivudian bie dakort të pranojë fajësinë lidhur me skandalin e...

0
Aktorja e Hollivudit Lori Loughlin dhe bashkëshorti i saj me profesion stilist Mossimo Giannulli, kanë rënë dakord të pranojnë fajësinë në një skandal që...

Kremlini refuzon të pranojë nëse do të bëjë hetime mbi mercenarin...

0
Pamjet tronditëse që janë shpërndarë së fundmi, janë filmuar nga një mercenar rus i kompanisë private ushtarake Wegner, derisa disa ushtarë e torturuan dhe...

Kryemadhi: BE duhet te na pranoje per vlerat e familjes –...

0
Kryetarja e LSI Monika Kryemadhi në fjalën e saj në Festivalin e Paqes dhe të Familjes deklaroi se kombi shqiptar mbështetet tek familja...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS