17.5 C
Tirana
E enjte, 6 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Prangoset

Etiketim: prangoset

Emrat/ 45.5 kg kokainë në Portin e Durrësit, prangoset administratori i...

0
Dy persona janë arrestuar në Durrës, pasi akuzohen për trafikim të lëndëve narkotike. Shtetasit Arben Ferizi, administrator kompanie dhe Egert Vargu agjent doganor akuzohen për...

Ishte dënuar me 5 vite burg në burg në Itali, prangoset...

0
Policia ka finalizuar operacionin ndërkombëtar i koduar "Ancona", për kapjen e personave të shpallur në kërkim ndërkombëtar.Ky operacion u zhvillua nga FAST Albania në...

Drejtori i shkollës ngacmon seksualisht 15-vjeçaren në Lushnje, prangoset nga policia

0
Një ngjarje e rëndë për opinionin publik ka ndodhur në Lushnje.Bëhet e dije nga njoftimi i policisë se drejtori i një shkolle 9-vjeçare në...

Droni zbulon parcelat me drogë në Maliq, prangoset kryeplaku i fshatit

0
Vazhdojnë kontrollet e territorit nga toka dhe ajri, me dronë, me qëllim parandalimin dhe goditjen e veprimtarisë kriminale në fushën e kultivimit të kanabisit. ...

Devoll, parandalohet konflikti fizik, prangoset 28-vjeçari

0
Parandalohet nga policia përshkallëzimi i mëtejshëm të një konflikti në Devoll. Arrestohet në flagrancë 28-vjeçari i cili theu masën e sigurisë dhe u konfliktua me...

Prangoset 32 vjeçari ne Tirane, shperndante mall ne zonen e ‘Astirit’...

0
Një 32-vjeçar është arrestuar nga policia e Tiranës, pasi u kap duke shpërndarë doza kokaine në zonën e Astirit. Policia thotë...

Motrat rrahin nusen e vellait, prangoset njera – Lajmi i Fundit...

0
Ushtron dhunë ndaj kunatës, arrestohet në flagrancë 45 vjeçarja, si dhe procedohet në gjendje të lirë motra e saj pasi kanosi...

Furnizoi makinen me nafte me leke te falsifikuara, prangoset 52 vjeçari

0
Një 52-vjeçar është arrestuar nga policia, pasi tentoi të furnizonte makinën me naftë duke përdorur lekë të falsifikuara. Policia thotë se gjatë kontrollit fizik,...

Po transportonte mall me makine drejt Durrësit, prangoset 48 vjeçari –...

0
RanPolicia e Qarkut Durrës godet një tjetër rast të prodhimit dhe shitjes së lëndëve narkotike. Finalizohet operacioni i koduar “Rrethi”. ...

Po transportonte mall me makine drejt Durrësit, prangoset 48 vjeçari –...

0
RanPolicia e Qarkut Durrës godet një tjetër rast të prodhimit dhe shitjes së lëndëve narkotike. Finalizohet operacioni i koduar “Rrethi”. ...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS