9.5 C
Tirana
E hënë, 30 Janar, 2023
Ballina Etiketimet Prangosen

Etiketim: prangosen

Shkodër, rrahën pronarin dhe i vodhën ushqimet në dyqan, prangosen dy...

0
Arrestohen në Shkodër 2 persona të akuzuar për vjedhje, shkatërrimi i pronës dhe kanosja të kryera në bashkëpunim.Policia informon se këta dy persona më...

Njëri shkaktoi aksident, tjetri i dehur në timon, prangosen dy shoferë...

0
Dy persona kanë rënë në pranga, pasi u kapën duke drejtuar mjetet në gjendje të dehur. Specialistët e Sektorit të Policisë Rrugore në Drejtorinë...

Kapen duke transportuar 6 emigrantë të paligjshëm, prangosen 3 persona

0
Policia vijon operacionin e koduar “Perimetri”, për parandalimin dhe goditjen e veprimtarisë kriminale në fushën e dhënies së ndihmës shtetasve të huaj për kalim...

Itali/ Drogë me vlerë 40 mln euro! 37 të arrestuar për...

0
37 persona kanë rënë në pranga, të akuzuar për të qenit pjesë e një rrjeti të trafikut ndërkombëtar të drogës. Arrestimet në fjalë u...

Sarandë, grabisnin fshatrat e minoritetit grek, prangosen 2 persona me precedentë...

0
Policia e Sarandës godet një grup grabitësish të fshatrave të minoritetit grek. Në pranga ka rënë Mentor Bejko, 44-vjeç, lindur dhe banues në fshatin Gjashtë,...

Mashtrim në kredi dhe kundërshtim të forcave të policisë, prangosen 2...

0
Dy persona janë vënë në pranga në Pogradec ndërkohë një tjetër është proceduar në gjendje të lirë në Korçë. Pogradec Një 57-vjeçar u arrestua pasi Gjykata...

Ndërtim pa leje dhe plagosje me dashje, prangosen 2 persona në...

0
Policia e Fierit ka ndaluar 2 persona për akuzat "Ndërtim pa leje" dhe  për "Plagosje të rëndë me dashje". Shtetasi i arrestuar është 23-vjeçari me...

Zvicer, prangosen dy shqiptare me mall, vlera 3 milione euro –...

0
Autoritetet zviceranë kanë sekuestruar 12 kg kokainë, 80% e pastër me vlerë 3 milionë euro. Në pranga janë vënë 3 shtetas...

Zvicer, prangosen dy shqiptare me mall, vlera 3 milione euro –...

0
Autoritetet zviceranë kanë sekuestruar 12 kg kokainë, 80% e pastër me vlerë 3 milionë euro. Në pranga janë vënë 3 shtetas...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS