17.5 C
Tirana
E enjte, 6 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Prandelli

Etiketim: Prandelli

Prandelli lëshon apelin mbi futbollin italian! “Po humbasim jetë, pse të...

0
Cesare Prandelli nuk mendon për futbollin po për viktimat që janë shkaktuar nga Covid-19 dhe për këtë arsye, ish-trajneri i Italisë, ka kërkuar që...

Prandelli: Kjo që po bëjnë është një marrëzi

0
Teksa Italia është akoma nën sulmin e Coronavirus-it, futbolli po mendon të gjejë një mënyrë për të rifilluar. Skuadrat e Serisë A janë kthyer...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS