9.5 C
Tirana
E hënë, 30 Janar, 2023
Ballina Etiketimet Praktikat

Etiketim: praktikat

UET dhe Shefqet Ndroqi nënshkruajnë marrëveshjen për praktikat e studentëve

0
Universiteti Europian i Tiranës dhe Spitali Universitar “Shefqet Ndroqi”, kanë  nënshkruar një marrëveshje bashkëpunimi mes tyre, për praktikat e studentëve të universitetit privat. Kjo marrëveshje...

Konferenca globale kundër ekstremizmit të dhunshëm, ministri Çuçi: Po përdorim praktikat...

0
Ministri i Brendshëm Bledi Çuçi, ka qenë i pranishëm në konferencën globale mbi ekstremizmin e dhunshëm që shpreh rëndësinë thelbësore e Rehabilitimit dhe Riintegrimit...

Ndryshimet kushtetuese, Krasniqi: Ndërkombëtarët kundër, bëhen në devijim nga praktikat demokratike

0
Politologu Afrim Krasniqi analizoi për Euronews Albania nismën e shumicës socialiste për të ndryshuar Kushtetutën, të cilin ai e konsideroi “devijim nga praktikat demokratike,...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS