19.5 C
Tirana
E hënë, 26 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet PPPtë

Etiketim: PPPtë

Basha letër bankave: Mos financoni PPP-të që pastrojnë para të drogës,...

0
Kryetari i PD, Lulzim Basha, i ka dërguar një letër të gjitha bankave që operojnë në Shqipëri dhe Guvernatorit të BSH, Gent Sejko duke...

Alarmi për PPP-të, Dorian Teliti: Pas 9 kushteve gjermane vjen dhe...

0
Shefi i Kabinetit të kryetarit të PD Lulzim Basha, njëkohësisht edhe një ndër ekspertët më të mirë në vend, Dorian Teliti, komenton deklaratën e...

PPP-të për Milot-Balldren dhe Orikum Dukart/ Rudina Hajdari del para Bashës...

0
Grupi parlamentar demokrat, i kryesuar nga Rudina Hajdari ka depozituar paraditen e sotme në Prokurorinë pranë pranë Gjykatës së rrethit gjyqësor Tiranë një kallzim...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS